Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

DANİEL OPARE SEZON SONUNA KADAR BEŞİKTAŞ'TAJan 21, 2015 - 11:48am

Beşiktaş Futbol A Takımından Sorumlu Yöneticisi Mete Vardar, Porto'dan Daniel Opare transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Sağ bek transferinin nedenini anlatan Vardar, "Sezon başı beklentimiz ile bugünkü beklentimiz arasında farklılıklar oldu. Serdar iyi gidiyor.
Ancak lig uzun bir maraton.
Serdar Ankara'da oynadığımız maçta bir sakatlık geçirdi ve 3 maç oynamadı.
O dönemde ihtiyaç doğru. Genç bir arkadaş. Transferçalışmalarını yaparken ince eleyip, sık dokuduk" dedi.

"KİRALIK GELECEK"
Ganalı oyuncunun kiralık olarak geleceğini kaydeden yönetici, "Geçen sene hemen hemen tüm maçlar da oynayan bir oyuncu. Kendi milli takımında da oynayan bir oyuncu. Bize çok isim geliyor. Bilic de bu transfere onay verdi. Sonra yönetim olarak da bütçe ile ilgili bir çalışma yapıyoruz. Umarım 6 aylık performansı ile kalıcı olur. Motta da geldiğinde kiralık gelmişti, sonra 2,5 milyon euroluk bir satın alma opsiyonu vardı. İyi bir çalışma yapıldı ve 1 milyona bonservisi alındı. Bu oyuncu da hem şu anda, hem de ileride Beşiktaş'a katkı sağlar" ifadelerini kullandı.

TOLGAY ARSLAN TRANSFERİ...

Tolgay Arslan transferi ile ilgili de konuşan idareci, "Tolgay ile ilgili gelişmeleri bilmiyorum, ama iyi bir oyuncu. Hamburg'da iyi işler yapan bir oyuncu. Şu anda nasıl bir gelişme var, bir bilgim yok." diye konuştu.