Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ADANASPOR İLE BEŞİKTAŞ ANLAŞMA İMZALIYORJan 16, 2015 - 4:56pm

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül bombayı patlattı
Adanaspor Başkanı Bayram Akgül bombayı patlattı. Akgül, Adanaspor ile Beşiktaş’ın cumartesi günü anlaşma imzalayacağını açıkladı. Başkan Bayram Akgül, Boluspor maçı sonrası ‘Adanaspor’u bıraktığını ve herkesle görüşmeye hazır olduğunu’ açıklamıştı. Açıklamanın ardından Şevki Adalı ile Bayram Akgül’ün avukatları arasında yapılan görüşmelerden sonuç alınamamıştı. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül laf üretmedi ve icraat yaptı. Adanaspor ile Beşiktaş cumartesi günü sözleşme imzalıyor.
Beşiktaş ile Adanaspor arasında süren görüşmeler dün akşam saatlerinde sonuçlandı. Dün Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Beşiktaşlı yöneticiler biraraya geldiler. Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonunda Beşiktaş kulübü kamuoyuna yayımladığı deklarasyonda Adanaspor ile ‘İYİ NİYET’ protokolü imzalayacaklarını açıkladılar. İki kulüp başkanı cumartesi günü saat 10.30′da Antalya Gloria Hotel’de biraraya gelecek ve resmi açıklama yapılacak.
Beşiktaş’ın dün akşam saatlerinde yayımladığı açıklama ise aynen şöyle: “Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni çıkardığı “Yabancı Futbolcu” kuralı sebebiyle, Beşiktaş JK ailesi olarak bu konu ile ilgili ilk adımı atarak, Adanaspor ile iyi niyet protokolü imzalıyoruz. Uzun vadede her iki spor kulübü için faydalı olacağına inandığımız bu işbirliğinin protokol anlaşması Beşiktaş JK Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün katılımıyla 17 Ocak Cumartesi günü Gloria Hotel’de gerçekleşecektir.”
1 Ocak 2015′te Beşiktaş Başkanı Fikret Orman mesaj vermişti
‘Bir şehir takımına yatırım yapacağız’
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çok yoğun bir temponun içinde olduklarını vurgulayarak, “Krize ve kriz yönetmeye o kadar alıştım ki, hayatımın parçası haline geldi. Artık günleri karıştırıyorum” ifadelerini kullandı. Fikret Orman, 2014′te tesis yatırımlarına çok ağırlık verdiklerini ve 2015′te bu çalışmaların devam edeceğini dile getirerek, yeni yılda en önemseyecekleri konulardan birinin Beşiktaş Üniversitesi olacağını söyledi. Futbolda altyapıya da önem vereceklerini belirten Orman, “Biz haziran veya mayıstaki transferi bir önceki ekim ayından başlatıyoruz. Bir şehir takımına yatırım yapacağız. Altyapı konusunda inanılmaz yatırımlar yapacağız. Hem tesisleşme hem kardeş takım itibarıyla çalışmalarımız olacak. Bir şehir takımıyla bunu yapmayı planlıyoruz” dedi.