Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BEŞİKTAŞ - ADANA DEMİRSPOR STADYUM SIKINTISIDec 23, 2014 - 3:14pm

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, hafta içi oynayacakları Türkiye Kupası maçı ile ilgili olarak; "Işıklandırma ve zemin iyileştirme çalışmaları bitmezse Ziraat Türkiye Kupası maçını da muhtemelen Sarıyer'de Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda oynayacağız" dedi.

''Maçın Sarıyerde oynanması Federasyondan daha çok yayıncı kuruluş olan ATV.'nin insiyatifinde..Çünkü yayıncı kuruluş BJK - FB - GS - TS takımlarının maçlarını akşam oynatıyor..Sebebi ise reklam veren kuruluşların akşam insanların televizyon başında daha çok zaman geçirdiğini düşünmesi.Ve bu sebepten dolayı reklam vermeleri.
Reklam veren firmalar bu sebepten dolayı hafta içi olan bir maçın gündüz oynanması halinde reklamlarının daha az sayıda kişiye ulaşmasından endişe ediyorlar.
Böyle bir durumda yayıncı kuruluşta maçın gündüz oynanmasına hiç sıcak bakmıyor.
Hem ayrıca Sarıyer stadında bu karşılaşma oynanırsa , Maç gündüz oynanacak...
Çünkü Sarıyer'in stadı Yusuf Ziya Öniş stadında ışıklandırma yok...''
Beşiktaş, 6 eksikle hazırlıklara başladı

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor ile oynayacağı grup karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor ile oynayacağı grup karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden başladı.
Bu sabah basına kapalı olarak BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.
Çalışmaya tedavi olan Mustafa Pektemek, Necip Uysal, bireysel çalışan Tomas Sivok, Demba Ba ve Ramon Motta ile Fulya Acıbadem Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde MR'ı çekilen Veli Kavlak katılmadı.
Teknik Direktör Slaven Bilic yönetiminde gerçekleştirilen antrenman; dinlenme, kondisyon ve taktik çalışmasıydı.
Antrenman, takım halinde yapılan 18 dakikalık koşu ile başladı. Koşunun ardından Akhisar Belediyespor karşılaşmasında oynayan futbolcular açma-germe hareketleriyle çalışmayı tamamladı.
Diğer oyuncular ise pas çalışmalarının ardından minik kalede maç ve şut çalışması yaptı. Antrenman yarım sahada yapılan çift kale maçla tamamlandı.
Beşiktaş, hazırlıklarını yarın (23 Aralık) saat 11.00'de basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.