Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR İLK DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMINI TAMAMLADIDec 20, 2014 - 12:39am

NPL, 2015 futbol sezonuna hazırlanan temsilcimiz Anadoluspor, takım olarak sezon öncesi hazırlık çalışmalarının 1'nci bölümünü tamamladı ve yeni yıl ( Christmas ) tatiline çıktı.
5 Ocak 2015 Pazartesi günü top başı yapacak takım tam kadro halinde 2'nci dönem çalışmalara başlayacak.
İlk dönem kampında kondüsyon hocası Cameron Falloon nezaretinde ağır çalışmalar yapan ve kondüsyon yükleyen takım ikinci dönem çalışma programında daha çok toplu çalışmalar, taktiksel varyasyonlar yapacak. 18 Ocak Pazar günü saat 3 pm'de bir hazırlık maçı yapacak olan takım, Ocak sonuna kadar normal antreman programını uygulayacak.
3'ncü dönem çalışma programına göre takım ve teknik heyet 30 Ocak 2015 Cuma akşamı başlayıp, 1 Şubat Pazar akşamına kadar sürecek kampa gidecek.
Kampın Adelaide eyaletinde olacağı ve kampın son gününde ise bölgenin bir takımı ile hazırlık maçı yapılacak. Daha sonraki hafta 11 Şubat Çarşamba günü 6.30 pm'de bir hazırlık maçı daha yapacak olan takımımız ilk resmi maçını 21 Şubat Pazar günü Port Melbourne ile saat 3pm'de yapacak.