Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

NE EKERSEN ONU BİÇERSİNNov 17, 2014 - 11:01am

Milli Takımın oynadığı Kazakistan maçı öncesi ve sonrası yaşanan olaylar, maalesef futbolun önüne geçti.
Maç sonrası elimde uzaktan kumanda tüm kanalları gezerek olayların nedenlerini, anlamaya çalışmaktan az daha beyin travması geçirecektim.
Sonuçta olayların, kaleci Volkan Demirel’in kendisine küfür edilmesi sonucu maçta milli formayı giymeyi red ederek Arena Stadından ayrılması ile çıktığını herkes gibi anladım.
Ayrıca olayların Stadyum çıkışında Fenerbahçe Stadı özel Güvenlik Şirketi elemanlarının, Volkan Demirel’in Emre Belezoğlu’nun arabasına binip stadyumdan çıktıktan sonra gazetecilere tekme tokat saldırmaları ile tavan yaptığını da hep birlikte öğrendik.
Şimdi kaleci Volkan’ın neden milli takım kafilesi ile stadyumdan ayrılmadığı, çıkışta gazetecilere saldıran görevli kartı taşımayan Fenerbahçe stadı özel güvenlik elemanlarının Arena stadı çıkışında ne işlerinin olduğu gibi sorular, insanın aklına takılıyor.
Sorulara devam edersek, kaleci Volkan Demirel’in yıllardır neden bu tür olayların içinde olduğunu, neden seyircilerin sürekli olarak Volkan Demirel’i hedef aldığını da merak ediyorum.
Sonuç olarak küfürün her türlüsünü lanetleyen birisi olarak kim olursa olsun, hele hele kutsal bir formayı giyen futbolcuya küfür edilmesi son derece ayıptır, doğru değildir ve yakışıksızdır.
Suçlular mutlaka bulunup cezalandırılmalıdır.
Ancak “ keser döner sap döner, gün gelir hesap döner” misali milli kaleci Volkan Demirel, bana göre şu ana kadar sevimsiz tavır ve yanlış beyanatlarının faturasını ödemekte ve Türk sporuna da ödettirmektedir.