Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ERSUN YANAL TRABZON'DANov 10, 2014 - 3:00am

Teknik direktör Vahid Halilhodzic ile dün yollarını ayırma kararı alan Trabzonspor'un,Ersun Yanal ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi.
Bordo-mavili kulüp yöneticilerinden alınan bilgiye göre, Yanal ile bu akşamki Torku Konyaspor maçı sonrası son bir görüşme yapılacak ve bir aksilik çıkmaması halinde tecrübeli teknik adam hafta içinde Trabzon'a gelecek.

Bordo-mavililerin, milli maçlar nedeniyle verilecek iznin ardından hazırlıklarına 12 Kasım Çarşamba günü Yanal yönetiminde başlamasının planlandığı bildirildi.
Trabzonspor'da ikinci Vahid Halilodzic dönemi de sona erdi. Dün Trabzon'a gelen ve yönetimi toplayan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu tam 2 saat süren toplantıdan, "Tam yetkili" olarak çıktı. Lokeren ile oynanan UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi, "Yaptığımız transferler benim istediğim oyuncular değildi" açıklaması ile de yönetimin tepkisini çeken Boşnak hocanın 2 saatlik toplantıda oy birliği ile gönderilmesine karar verildiği öğrenildi. Gönderilme kararı alındıktan sonra "hoca kim olacak" tartışması başladı. Masaya gelen isimlerin Mustafa Denizli, Ertuğrul Sağlam, Hami Mandıralı ve Ersun Yanal olduğu belirtildi. Ertuğrul Sağlam'ın şu anda takım çalıştırdığı için 'etik olmaz' diye listeden çıkarıldı, Mustafa Denizli'ye de 'hayır' denildi. İstanbul'da kulüp CEO'su Burak Gürdal'ın B planı olarak prensipte anlaşmaya vardığı Ersun Yanal ismi üzerinde ise uzun süre konuşuldu. Bu görüşmelerde Ersun Yanal'ın takımın başına getirilmesinin şike sürecine zarar verip vermeyeceği ve takımı bulunduğu konumdan çıkarabileceği tartışıldı. Toplantı da Ersun Yanal ile sözleşme yapılması fikri benimsendi.

ÖZGÜRLÜĞÜN BEDELİ 1.600.000 EURO!
Trabzonspor'da teknik direktör Vahid Halilhodzic gelirken çok amatördü! Birçok teklifi bordo-mavililere söz verdiği için reddettiğini açıklayan Boşnak hoca giderken ise bir hayli 'profesyonelce' davrandı. Halilhodzic, 1 yıllık çalışması karşılığında 1.6 milyon Euro alacağını tahsil ederek Trabzon'dan ayrıldı.

VAHİD 3 SAATTE GİTTİ
Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu dün yönetim kurulunun "Gitsin" kararını yakın arkadaşı Halilhodzic'e bizzat bildirdi. Boşnak hoca ile Hacıosmanoğlu'nun görüşmesi tam 3 saat sürdü. Tecrübeli teknik adam gitmemek için ayak diretse de yüksek paraya ikna oldu.

TAKIMIN BAŞINDA SADİ TEKELİOĞLU OLACAK
Trabzonspor'da Vahid Halilhodzic ile yolların ayrılması üzerine bugün takımın başında kimin olacağı merakla bekleniyordu. Bordomavililerin Torku Konyaspor ile evindeki mücadelesinde altyapı teknik sorumlusu Sadi Tekelioğlu'nun kulübede olması bekleniyor. Ersun Yanal'ın karşılaşmada Trabzon'u seyredip seyretmeyeceği ise henüz belirsiz.