Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

OSMAN KÖSE ' ANADOLUSPOR'DA' KALICI OLACAĞIMOct 27, 2014 - 3:29am

NPL 2015 Futbol sezonunda mücadele edecek olan Anadoluspor, nokta transferler yaparak lige hazırlanıyor.
Bununla birlikte 21 Kasım Cuma günü başlaması planlanan sezon öncesi hazırlık çalışmalarına da yeni futbolcuların gelmesi bekleniyor.
İşte bu futbolculardan birisi de Osman Köse olacak.
Osman Köse 23 yaşında futbolunun en olgun çağında.
Orta sahada sağ kanatta hücuma yönelik oynuyor.
Sol ayağını da rahatlıkla kullanan genç futbolcu, futbola 1998 yılında bir zamanlar futbolda faaliyet gösteren Milli Gençlikgücü takımı yıldızlarında başladı.
Daha sonra Çağrıspor ve Anadoluspor yıldız takımlarında oynayan Osman Köse, 2005-2008 sezonlarında 15, 16, 18 yaş altı takımlarında Fawkner Blues formasını giydi.
2009 sezonunda NSW Eyaleti Premier Ligi takımlarından Apia Leichardt’ ta 20 yaş altı forması ile İtalya turnuvasına katıldı.
2010 sezonunda Fawkner 21 yaş altı formasını giyen Osman Köse, sezon ortasında A takıma yükselerek 2014 sezonuna kadar Fawkner Blues takımında oynadı.
2014 futbol sezonunda ise Eyalet ligi 1 küme takımlarından Sydenham Park takımına transfer olarak, takımının oynadığı tüm maçlarda ilk onbirde yer aldı.
Sezonu attığı 5 golle tamamlayan genç yıldız, 2015 NPL sezonu için Anadoluspor’da forma giymek istediğini, bunun için gerekli tecrübeyi ve disiplini kazandığını belirtti.
Genç yıldız, sezon açılışında eski takım arkadaşı Nejdet Şahin ile birlikte çalışmalara katılacağını ve Anadoluspor formasını çok istediğini belirtti.
Daha evvel bir çok kez beraber oynadığı takımın yıldız futbolcularından Joseph Franjic ile beraber göstereceği performans ile takımın ve taraftarlarının vazgeçilmezi olacağını söyleyen Osman Köse’ye başarılar ve bol şanslar diliyorum.
Bu anlamda 2015 futbol sezonunda Anadoluspor forması,  gerek Türk, gerekse yabancı futbolcular  için aslanın ağzında değil, midesinde olacak.
Yani her şey futbolcuların göstereceği performansa bağlı olacak.
Bu da takımda büyük bir forma savaşına sebep olacak.
Bu savaşın sonunda spor disiplini, kişiliği ve karakteri sağlam olan futbolcular ayakta kalacak ve Anadoluspor'da kalıcı olacaklar.