Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

RIDVAN SAĞLAM OCAK'TA SAHAYA İNİYOROct 17, 2014 - 7:44pm

Melbourne’da futbola başlayan, son olarak NPL takımlarından Goulburn Valley Suns takımında forma giyen Rıdvan Sağlam, bilindiği üzere 4 Ağustos 2014 tarihinde Sakaryaspor ile iki yillik mukaveke imzalamıştı. Bu transfer 15 Ağustos tarihinde Sakarya gazetesi ve TV’si önünde yeni transferlerle birlikte basına açıklanmıştı.
Bu tarihten sonra Sakaryaspor kulübü sözleşmedeki bazi maddi hükümlülükleri yerine getirmeyerek transferi zora soktu. Aynı zamanda Rıdvan Sağlam’ın rahatsızlanması sebebiyle yönetim Ağustos döneminde Rıdvan Sağlam’ın lisansını çıkarmadı.
Ancak Sakaryaspor yönetiminin sözleşmedeki maddi sorunları son güne bırakması, genç futbolcunun Ağustos transfer dönemini kaçırmasına neden oldu.
Yönetimin sözleşmede oluşan bu sorunu eğer bir hafta önce haber verseydi, Rıdvan Sağlam elindeki alternatifleri değerlendirecek şu an aktif futbol hayatına devam edebilecekti.
Ağustos dönemini kaçıran genç futbolcu şimdi ailesinin yasadigi Bursa’da Mudanyaspor takımı ile bir aydir hergun antremana cikiyor.
Kısa sürede takıma ve takım arkadaşlarına alışan Rıdvan Sağlam, Ocak ayı transfer dönemi için çalışmalara devam ediyor. Mudanyaspor antrenoru Hüseyin Hürsoy’un antreman programını titizlikle uygulayan genç yıldız futbol oynamayı özlediğini, Ocak ayı transferini sabırsızlıkla beklediğini ve tamamen hazır olacağını söyledi.
Aynı zamanda Rıdvan Sağlam, Bursaspor’da forma giyen Melbourne’dan arkadaşı Aziz Behiç ile sık sık bir araya geldiklerini ve beraber vakit geçirdiklerini söyledi.