Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MELBOURNE VİCTORY ZORLANMADIOct 11, 2014 - 6:27pm

Melbourne Victory zorlanmadı .
Merakla beklenen açılış maçının kazananı Melbourne seyircisi oldu. Müsabakayı süsleyen beş güzel gol futbolseverleri adeta futbola doyurdu.
Kazanan ve kaybeden takım taraftarlarının şovu görülmeye değerdi . Eski bir futbolcu, tekn,k direktör ve futbol seveni olarak kısa süre once Türkiye liglerini seyrettığimden dolayı bu görüntüleri özlemişim .
30.000 seyırci önunde oynanan maça Melbourne Victory istekli ve saldırgan başladı ve gölü erken buldu .
Sydney Wanderees geçen hafta Asya şampiyonlar ligi finaline kaldığından galiba oyuncuların aklı orda kalmıştı ki ! bu akşam takım olarak kötü bir günündeydi . Ne olduğunu anlamadan maç bir anda 3-0’ a geldi .
İkinci golde hakemin penaltı kararı biraz ağır olsa da bu Melbourne victory’ nin galibiyetine sebeb değildi.
Melbourne Victory taraftarlarının yeni transfer ve gölcüsü Berişha seyırciyle penaltı golüyle tanıştı ve bildiğimiz gol sevincini paylaştı .
Devre biterken bir gol bulan Sydney Wanderees umutlandıysa da maça bir türlü ortak olamadı. Hele senelerin golcüsü Archie Thıompson’ un maçın son gölünü atması gecenin görülmeye değer sevinciydi .
Neticede maçı kazanan Melbourne Vıctory haftaya oynanacak Melbourne derbi si içın büyük moral kazandı. 2014-2015 sezonunda A ligi göllü başladı. Umarım butün sezon böyle devam eder de sporseverler futbolun güzelliklerine doyar. Her geçen sene futbol ve seyirci bazında gelişen ligimizde kaliteli maçlar seyretmek isteğiyle ….