Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BABA OĞULDAN BALIK LEZZETİOct 10, 2014 - 9:28pm

Anadoluspor’un 90’lı yıllarda parlayan ve iz bırakan futbolcularından ve aynı zamanda Anadoluspor Yıldız Takımlar "miniroos"  antrenörü Levent Misokka, Melbourne’nun prestijli lokantalarının bulunduğu Chapel Caddesinde bir Balık Lokantası açtı.
Lokanta tabelasında “Fish off the hook” yazan mekanda, başta genellikle çocukların rüyası klasik “Fish and Chips” olmak üzere zengin lezzetli balık çeşitleri menüsü mevcut.
Anadoluspor yıldız takımları 10 yaş grubunda top oynayan Kaan Elibol, Atilla Doğan, Tugay Başer ve Aydın Çekiç anne ve babalarıyla gittikleri mekanda yedikleri “fish and chips” in Avustralya’nın en lezzetli ve güzel balık ve patates kızartması olduğunu söylediler.
Aslında Levent’in en büyük desteği işin mutfağında babası eski Anadoluspor'lu futbolcu ve antrenör sevgili Hakkı Mişokka’nın olması.
Hakkı Mişokka ise Melbourne balık lokantacılığında hayli tecrübeli ve tanınan bir isim.
Yıllar önce Sydney Road üzerinde açılan “Halikarnas Balıkçısı” adlı mekanda adını duyuran Hakkı Mişokka, daha sonra Moonee Ponds’da açılan “Bodrum” balık lokantasında müşrerilerine Akdeniz Balığı lezzeti sondu. Hakkı Mişokka’nın daha sonraki mekanı gene Sydney Rd üzerindeki “Saray” oldu.
Şimdi ise baba, oğul Chapell Caddesi üzerinde yeni mekanları Fish off the hook’da müşterilerine balık lezzeti sunuyor.
Melbourne’a döndüğüm zaman ilk işim orada balık yemek olacak.