Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MİLLİ MAÇ HEYECANIOct 9, 2014 - 1:48am

En son Saraçoğlu stadında milli takımı Macaristan karşısında izlemiştim.
İlk aklımda kalanlar  seyircinin mükemmel olduğu hususuydu.
Bir de stoper Semih'in büyük hatasından yenen golü asla unutmam.
İyi top oynadığımız, oyunu domine ettiğimiz anlarda yenilen gol yağan yağmurun üstüne bende ve binlerce seyirciye adeta  şok etkisi yapmıştı.
Umut ederim bu maçta başka şoklara ve  istenmiyen sonuca maruz kalmayız.
Bence bu maç Fatih hocanın da sanki dönüm maçı, tamam mı devam mı maçı olacak.
İnancım odur ki, hoca İzlanda faciasından sonra yaşanacak bir ikinci faciayı kaldıramayacaktır. 
Bu saatten sonra  insanımız bazen sözleşme, anlaşma, tazminat, tutanak, mutanak dinlemez Fatih hocaya da eleştirisini yapar diye düşünüyorum.
A Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı EURO 2016 grup eleme maçının hazırlıklarını bugün TFF Milli Takımlar Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Türkiye Futbol Direktör Fatih Terim yönetiminde saat 17.00'deki idmanda, ısınma hareketlerini takiben çabukluk, dar alanda kısa pas ve taktik çalışması yapıldı. Açma-germe hareketleriyle antrenman sona erdi.

Sağ uyluk arda adalesinde (Biceps) gerilme olan Arda Turan ve sol kalça (Priformis) adalesindeki sakatlıkla ilgili şikayeti devam eden Mehmet Topal, fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı bir çalışma yaptı.

A Milli Takım, Çek Cumhuriyeti maçının hazırlıklarına yarın saat 17.00'de basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla devam edecek.