Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

CEZA PARALARI İLE TAYLAND'DA TATİLOct 8, 2014 - 9:34pm

Anadoluspor’un dört yıldız futbolcusu Chris Oldfield, Nick Hegarty, Joseph Franjic ve Kliment Taseski, sezon içinde ödedikleri ceza paraları ile Tayland’a tatile gittiler.
Sezon içerisinde futbolcular, kendi aralarında koydukları kurallarla ödedikleri ceza paralarını Kliment Taseski’nin hesabını tuttuğu havuzda biriktirdiler. Cezalar, antrenmana ve maça geç gelme, antreman kıyafetini unutma, antremanda topu çitlerin dışına atma, her hangi bir gazete veya yayın organında resminin çıkması gibi hususları içermekte ve sıkı bir denetimle paralar toplanmaktaydı.
Futbolcular, beraberce aldıkları kararla, yıl sonu itibariyle havuzda biriken paralar beraber yemeğe çıkma, beraber eğlencelere katılma ve isteğe bağlı olarak yurtdışı seyahat programı olarak değerlendirildi.
TATİLDE DE BOŞ DURMADILAR
Teknik heyetin 2015 sezonu için ciddi hazırlandığını gören tatilciler,  formanın aslanın ağzında değil, artık midesinde olduğunun bilincinde olarak tatilde bile çalışmalarına devam ediyorlar. Kaldıkları tesislerin jimnastik salonunda kondüsyon arttırıcı çalışmalarla sezona hazırlanan tatilciler şimdiden kendilerini hazır tutuyorlar.