Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ERSAN GÜLÜM UCUZ KURTULDUOct 6, 2014 - 6:05am

Melbourne spor camiasının gururu Ersan Gülüm, başarılı başladığı 2014 sezonunda sakatlığının ardından iki hafta takımdan uzak kalmıştı.
Antrenör Biliç'in haklı rotasyon kararından sonra deplasmanda oynadıkları Balıkesir maçında formasına kavuştu.  
Stoper  mevkiinde iyi oynadığı maçın 60. dakikasında hızlı gelişen Balıkesirspor atağında sağ çaprazdan ceza sahası içerisine hareketlenen Sercan Yıldırım'a ceza sahasının hemen dışında  arkadan yaptığı sert müdahale,  maçın hakemi Deniz Çoban tarafından sarı kart gösterilerek cezalandırılınca doğal olarak ortalık karıştı. 
Maraton programında Önce Balıkesir hocası ve pozisyona maruz kalan Secan Yıldırım, Mustafa Denizli ve Tümer Metin,  Ersan'nın bu pozisyonunda pozisyonda maçın hakeminin hata yaptığını, verdiği sarı kartın kırmızı kart olması gerektiğini söylediler.
Gene Maraton programında Beşiktaş takımı hocası Slaven Biliç, poziyonu monitordan dikkatlice inceledikten sonra pozisyonun kesinlikle kırmızı olduğunu söyledi.
Bu durumda söylenecek bir şey kalmıyor. 
Evet,  Ersan Gülüm ucuz kurtuldu.
Ancak  hatırlarsanız Ersan Gülüm, geçen sezon  Bursaspor maçında  haksız bir hakem kararıyla  oyundan atılmış, o zaman da tüm otoriteler bu haksızlığı dile getirmişlerdi.
Bu da futbolun cilvesi olsa gerek .....
Değil mi?