Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'LU ANNELERİN BAYRAM KEYFİOct 5, 2014 - 4:12pm

Anadoluspor'lu anneler, Yıldız takımlarda futbol oynayan çocuklarını  desteklemek için sezon boyu maçlar ve antremanlarda onların yanlarında oldular.
Çocukları antremanlarını yaparken onlar da  eşofman ve formalarını giyerek antremanlara başlamışlar.

Çocuğu 12 yaş grubunda top oynayan  Züleyha Elibol, ilk önce çalışmalara hoşça vakit geçirebilmek ve zamanı değerlendirmek için başladıklarını söylese de,  Kulübün sponsoru olan "Microboss " yetkilisi Jale Çekiç'in organizesi ile 6 hafta süreyle antremanlara ciddi olarak devam etmişler.

Züleyha Elibol daha sonra " biz kadınlara bu fırsatı yarattığı için başkanımız Zorlu Kaya'ya, sevgile Jale Çekiç'e, ailemize, bizi sevenlere çok teşekkür ediyoruz. İnşallah seneye devamı gelecek. Haftada bir antreman yaparak maçlara hazırlanacağız.  İleride çalışmalarımızı " Breast Cancer Association" veya bunun gibi kuruluşlarla ortak etkinlikler düzenleyerek devam ettirmek istiyoruz" diyerek konuyu özetledi.

Züleyha Elibol, ayrıca babalardan da bu tür bir hazırlık ile bir karşılaşma yapmak istediklerini belirtti.