Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

DİNÇER ELİBOL "BÖLGENİN EN SAYGIN TAKIMIYIZ"Oct 1, 2014 - 11:25am

Anadoluspor Yıldız Takımlar Koordinatörü, FFA/FFV SAP 9-11 Yaş Elite Takımı sorumlusu Dinçer Elibol'un, Yıldız Takımlar  2014 sezonu hakkında görüşlerini aldık.

"NPL, 2014 Yıldız Takımlar sezonuna başlarken, ben ve diğer Yıldız Takım hocaları, doğal olarak yeniden yapılanmanın ve yeni bir takım oluşturmanın zorluklarının bilincindeydik.
Ancak, hocalar, ve ailelerde az da olsa bazı soru işaretleri vardı. Bilindiği gibi Anadoluspor’un geçtiğimiz yıllarda Yıldız Takımlar yapılanması, bölgedeki diğer Yıldız takımlar seviyesinde değildi.
Sezona nasıl bir takimlarla başlayacağımız bilinmiyordu.
Tüm hocalar, kulüp yetkilileri yani herkes kolları sıvadı ve kuvvetli bir ekip çalışması yaparak kadrolarımızı oluşturduk. Antremanlarımıza başladık ve her geçen hafta biz teknik adamlar kulübe, aileler de bize inanmaya başladı.
Sonuçta çok başarılı bir futbol sezonunu geride bıraktık.
Aslında kulübün bu kadar başarılı olacağına bölgedeki diğer köklü kulüpler inanmamıştı ancak bugün gelinen nokta, ailelerin katılımı, iç ve dış sahalarda aldığımız destek ve  kulübün saygınlığı ortada.
Bunun en güzel örneğini sezon sonunda oğulları kulübümüzde forma giyen bir ailenin bana yapmış olduğu samimi açıklamadan daha da iyi anladım.
Kendilerine neden Anadoluspor Kulübünü tercih ettiniz ve çocuğunuzu buraya verdiniz sorusuna “ Geçen sezonlarda bunun kararını antrenörlere göre veriyorduk. İstediğimiz antrenör hangi kulüpte çalışıyorsa çocuğumuzu oraya yazdırıyorduk.Bu sezon antrenörü değil Kulübü tercih ettik. Hocalar gelip geçici ama Kulüpler her zaman kalıcıdır”
olarak cevap verince Anadoluspor’un büyük ve köklü kulup olduğunu bir kez daha anlamış oldum."