Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

TUMAY HAMZA "ŞAMPİYONLUK KEMERİ" MAÇINA ÇIKACAKSep 30, 2014 - 10:52pm

Şampiyonların Hocası 8’dan siyah kuşak sahibi Cemal Hasan’nın okulu olan “Olympic Taekwondo Merkezinde ” de çalışmalarını sürdüren Tumay Hamza, 25 Ekim Cumartesi akşamı “İnternatiaonal Feather Weight Kickboxing Tittle “ Uluslararası Tüğ Siklet Kickboxing Şampiyonluk Kemer maçına çıkıyor.
Cemal Hasan hocanın nezaretinde kemer maçına sıkı bir şekilde hazırlanan Tumay Hamza, aynı zamanda Victoria Amatör Liginde Avustralya Futbolu oynuyor.
Futbol sezonunun yeni bitmesi dolayısıyle kondüsyon ve kuvvet sorunu yaşamayacak olan genç sporcu, Cemal Hasan’nın okulunda kickboxing ve boks stilini geliştiriyor.
Tumay Hamza’nın rakibi olan Boonarmorn ise Tayland asıllı son derece tecrübeli bir kavgacı.
Tumay Hamza 100’ün üstünde maç yaptığı belirtilen rakibi karşısında normal kickboxing kuralı ile döğüşecek.
Bilindiği üzere Kickboxing kuralında sadece sporcular yumruklarını ve tekmelerini kullanabiliyorlar. Tayland kökenli bir döğüş stili olan Muy Tai kuralında rakipler bir birlerine diz ve dirsek darbeleri vurabiliyor ve rakibin boynuna sarılabiliyor.
Şampiyonluk Kemer maçı ise 25 Ekim Cumartesi akşamı Lilydale Community Youth Club, Market Street Lyldale adresinde yapılacak.