Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

DEAN HENNESSEY ANADOLUSPOR'DASep 26, 2014 - 10:36pm

NPL takımlarından Anadoluspor, 2015 futbol sezonu için Teknik Direktör olarak eski Dandenong Thunder’in hocası Dean Hennessey ile anlaştı.
Dean Hennessey Türk futbol camiası arasında bilinen bir antrenör.

Gençlikgücü takımını Eyalet 1’nci kümeden alıp Victoria Premier Ligine çıkarmış, Premier Ligde de 1 sezon çalıştırmıştı.
Daha sonra Green Gully Cavalier takımında yarım sezon görev yapmış, geçtiğimiz sezon da Dandenong Thunder takımını çalıştırmış lig sıralamasını 32 puanla 9’ncu olarak bitirmişti. Dean Hennessey aynı zamanda Anadoluspor’un 17 yaşındaki genç stoperi Matthew Hennessey’in babası.

NPL, Ulusal Premier Lig Kurallarına göre 2015 Futbol sezonunda mücadele edecek takımların Teknik kadro kuruluşları yeniden düzenlendi.
Kurala göre her takım, yıldız takımların tümü 20 yaş altı ve A Takım olmak üzere bir Teknik Direktöre bağlı olacak.
Teknik Direktor kendisine bağlı takım antrenörlerin eğitiminden, çalışma programlarına kadar her konularıyla ilgilenecek ve her 4 ay hazırlayacağı kulüp faaliyet teknik raporunu FFV Victoria Futbol Federasyonuna verecek.
Geçtiğimiz 3 sezon takımı çalıştıran Louie Acevski ise  aynı görev ve sorumluluğuna antrenör olarak devam edecek.
2015 futbol sezonunda takımının başında olacak.
Dean Hennessey'e başarılar diliyorum