Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

TÜRKİYE KUPASI 2 TUR KARŞILAŞMALARI



Sep 26, 2014 - 8:25pm

Türkiye Kupası 2’nci tur mücadelesinde 1’nci turu geçen 35 takimdan sonra, .Spor Toto 2’ ci Ligden 37, PTT 1’nci Ligden 18, Spor Toto Süper Liginden 8 takimin istirak ettiği 2’nci tur karşılaşmalarında 49 takım bir üst tura yukseldi.
Önümüzdeki hafta ise diğer Super Lig takımlarının da katılacağı 3’ cü tur maçlarının kurası çekilecektir .
2’NCİ TUR NETİCELERİ
Trabzon Akçaabat 4 - Denizli 2
Tekirdağ 1- Çaykur Rize 5
Çorum Belediye 5 - Manisaspor 6
Bayrampaşa 6 – Adanaspor 5
Yeni Diyarbakır 1 – Samsunspor 2
Konya Anadolu Selçukluspor 1 – Gaziantep BB 2
Bucaspor 2 - Batman Petrolspor 1
Kayserispor 7 – Kahramanmaraç BB 0
Osmanlıspor 0 – Kırıkkalespor 2
Göztepe 2 – Bursa Nilüferspor 1
Tarsus İdmanyurdu 1 – Eskişehirspor 6
Hacettepespor 2 – Torku Konyaspor 4
Cizrespor 3 – Aydınspor 1923 1
Balçova Belediyespor 4 – Balıkesirspor 2
Ofspor 1 – Tire 1922 spor 0
Bayburt İli Özel İdare 5 – Pendikspor 3
Diyarbakırspor 4 – Adliyespor 2
Ümraniyespor 2 – Pazarspor 1
Sakaryaspor 8- Giresunspor 9
Çankırıspor 2 – Nazilli Belediyespor 1
Keçiöğrengücü 2 – Boluspor 1
Hatayspor 3 – Gaziosmanpaşa 1
Sarıyer 3 – Turgutluspor 0
Zonguldak Kömürspor 4 – Gümüşhanespor o
Sandıklıspor 1 – Kocaeli Birlikspor 0
Tavşanlı Linyitspor 7 – Denizli BB 6
Körfez İskenderun 0 – Albimo Alanyaspor 1
Fatih Karagümrük 3- Bandırmaspor 2
Gölbaşıspor 5 – Kırıkkalespor 1
Tepecikspor 2 – Anadolu Üsküdar 1908 0
Tuzlaspor 2 – Kartalspor 0
Bugsaşspor 0 – 68 Yeni Aksarayspor 1
Yeşil Bursa 1 – 1461 Trabzon 3
Kahramanmaraşspor 4 – 12 Bigölspor 2
Mersin İdmanyurdu 3 – Kemer Tekirovaspor 0
Orduspor 2 - Düzyurtspor 1
Adana Demirspor 4 – İstanbul Güngörenspor 1
Kayseri Erciyeşspor 0 – Etimesgut Belediyespor 1
Altınordu 2 – Menemen Belediye 0
MKE Ankaragücü 2 – Gölcükspor 0
Fethiyespor 1 – Derincespor 0
Karşıyaka 4 – Altay 5
Erzincan Belediyespor 0 – Gaziantepspor 5
Şanlıurfaspor 4 – Sivas 4 Eylül Belediyespor 6
Elazığspor 3 – Ayvalıkgücü Belediyespor 2
MP Antalyaspor 1 – Erzurum BB 3
Istanbul Başakşehir 1 – Tokatspor 0