Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'UN YILSONU BALOSU COŞKULU GEÇTİSep 20, 2014 - 12:22pm

Victoria’nın en yüksek ligi olan Ulusal Premier Lig’de (NPL) mücadele eden Anadoluspor, 19 Eylül Cuma akşamı sevgili Güngör Yurtseven’in Melbourne'nun prestijli mekanı olan Laila'da yıl sonu balosu gerçekleştirdi. Gecenin açılış konuşması için mikrofona gelen Kulüp başkanı Zorlu Kaya'nın açılış konuşmasında bir NPL kulübü olarak olarak bugün gelinen noktayı ve 2015 sezonu için görüşlerini belirtti. Konuşmasının sonunda ise takımın teknik heyetine, tüm futbolculara, takıma katkıda bulunan gönüllülere ve sponsorlara teşekkür etti. Daha sonra Anadoluspor kulüp olarak 2014 yılı sponsorlarına takımın imzalı formalarını hediye etti.

Gecede sahne alan solist Tony Pantano güçlü sesi ve sahne hakimiyeti ile mükemmel bir müzik ziyafeti verdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde takımın teknik direktörü Louie Acevski yaptığı konuşmada sezonun değerlendirmesini yaptı ve takımın gol kralı olan kaptan Nick Hegarty'e kupasını verdi. En iyi kulüp adamı olarak ta gene Nick Hegarty ikinci kez kupasını aldı. Son olarak kulübün en başarılı oyuncusu olarak kaleci Chris Oldfield kupasını başkan Zorlu Kaya'nın elinden aldı. En iyi futbolcu seçilen Chris Oldfield konuşmasında kendisine verilen destekten ve onurdan bahsederek önimüzdeki yıl da Anadoluspor’a hizmet edeceğini söyledi.

Gece gecenin ilerleyen saatlerine kadar Tony Pantano’nun söylediği nostaljik şarkılarla final yaptı.