Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 2015 SEZONUNUN İLK TRANSFERİNİ YAPTISep 18, 2014 - 3:43pm

Anadoluspor, 2015 NPL sezonunun ilk transferini Deang Aguek'i  reklerine bağlayarak yaptı.  Geçtiğimiz sezon Western Suburbs  ve Ballarat Red Devils takımında forma giyen 20 yaşındaki genç hücum oyucusu Deang Aguek, Western Suburbs takımında 9 maçta 8 gol, Ballarat Red Devils formasıyla ise toplam 10 karşılaşmada  6 gol attı.
Takım manejeri Hakan Doğan " Deang'ı  2014 sezonu sonunda hemen transfer etmekten çok memnunuz.  Onun 2015 sezonunda Anadoluspor formasını başarıyla taşıyacağından eminiz"  diyerek transfere başladıklarını belirtti.  
Henüz 20 yaşında olan genç futbolcu Deang Aguek ise " İstikbal vaad eden her genç futbolcunun rüyası böylesi güzel tesislerde ve ortamda,  futbolculuklarını ve tekniklerini geliştirmesi olmuştur. Anadoluspor kulübünün bana sunacak oldukları bu imkanlar,  başarılı olmam için bana en büyük motive olacaktır." diyerek memnuniyetini dile getirdi.