Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

K. HALİL, "ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ" DEDİSep 16, 2014 - 10:43pm

Victoria Eyalet ligi Kuzeybatı bölgesi 3’ncü kümede mücadele eden Hilalspor' un vefakar yöneticisi Halil Kocatürk, takımının  2014 futbol sezonu performansı hakkındaki  samimi görüşlerini gazetemize anlattı.  Melbourne spor camiasında  Anadoluspor'lu " K. Halil" olarak da bilinen Halil Kocatürk şöyle devam etti  " 2014 futbol sezonuna kadroda daha çok genç futbolcu ağırlıklı başladık. Amacımız genç bir kadro ve bir kaç tecrübeli isimle bir sonraki sezona hazırlanmaktı. Sezona ilk 3 macta 6 puan alarak umutlandık. Fakat işler umdumuz gibi gitmedi, beklemediğiz oranda maç kaybederek zor durumlara düştük.  Küme düşme teklikesini ense kökümüzde hissettik.  Uzun lig maratonunda  maç kazanmanın  sadece genç futbolcular ile başarılamayacağını gorduk ve hamle yaparak oyuncu takviyesine gittik .  Sonuç olarak topladığımız kritik puan ve puanlarla küme duşmekten son anda kurtulduk.
Ancak genç futbolcularımızın sezon boyunca kazandıkları tecrübe ve yapacağımız kaliteli transferlerle  ümit ederim ki,  sampiyonluga oynayacak bir takım yaratıp taraftarlarımıza layık olmaya çalışacağız.