Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

GALATASARAY İLE ESKİŞEHİSPOR BERABERESep 14, 2014 - 11:57pm

BİR SÜRÜ HAYAL KIRIKLIĞI

 

Süper ligin 2 hafta maçları için hazırlığımı yapıp Smart Tv’min başına geçtiğimde Galatasaray- Eskişehir maçının çekişmeli ve bol gollü geçeceğini ümit etmiştim. Ancak Galatasaray’ın Süper Kupa’dan dolayı seyircisiz oynama cezasının da farkında değildim. Bom boş tribünleri görünce ciddi oranda hayal kırıklığına uğradım. Seyirci olmayınca elimdeki Smart Tv’nin uzaktan kumandasındaki futbol maçları için ayarlanmış özel ekolu ses efekti düğmesinin de bir işe yaramayacak olması moralimi daha da bozdu. Üstüne de maçtan da gol sesi gelmeyince boşuna uykusuz kaldığıma iyice inandım.

Sonuçta Galatasaray’dan aklıma takılanlar olarak Tarık Çamdal’ın futbolu, yeni Transfer Blerim Dzemalli’nin kalitesi, hücumu düşünen pozitif futbolu, Sneijder ve Burak’ın kötü oyunları, Bruma’nın bencil futbolu kaldı. Eskişehirspor kanadında ise kaleci Ruud Boffin, Sissoko, Hürriyet ve Lawai’nin göze hoş gelen iyi futbolları ile İsveç milli takımında harika bir gol atan Erkan Zengin’nin hayal kırıklığı dikkatimi çekti. Aslında hak yerini bulduç Maçın hakkı beraberlikti.