Hume City FC

Hume City FC

Official Website
17 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

DİGİTÜRK PLAY IP KUTU İLE SÜPER LİG MAÇLARI EVİNİZDESep 13, 2014 - 11:44am

DİGİTÜRK PLAY IP KUTU İLE SÜPER LİG MAÇLARI EVİNİZDE

 

“Digitürk Play IP kutu” Avustralya’da yaşayan sporseverlerin hayatlarını daha keyifli hale getirmeye başladı. Bu kutu ayrıca Türkçe spor, film, dizi, belgesel, müzik kanalları ile burada büyüyen çocuklarının kendi kültüründen kopmamasını sağlıyorlar. Bunun bilincinde olarak yüksek kaliteyi dünyanın her yerine taşıyor.
Bugün Avustralya’da yaşayan Digiturk üyeleri HD kalite TV yayınlarını keyifle izliyor. Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Basketbol Ligi maçlarını izleyebiliyor, Türk kanallarını bulunduğu saat dilimine uygun olarak geri alıp izleyebiliyor, kaçırdığı maçları ve dizileri istediği zaman seçip izliyor.

Üstelik tüm bunları ister IP kutu alarak TV’den, ister bilgisayardan ister tablet PC ve akıllı telefonlardan tek üyelik ile izleyebiliyor.

Digitürk, ABD, Kanada, Avustralya gibi Türkiye’ye coğrafi anlamda uzak olan bölgelere yayınlarını internet üzerinden ulaştırıyor. Airties ve Digiturk işbirliğinde hazırlanan IP Box ile HD kalitesinde maçları, TV programlarını büyük ekran TV’lerde izlemeyi mümkün hale getiriyor.

Bu kutuyu internete bağladığınızda kurulumu internet üzerinden kendi otomatikman kuruyor. Kutuyu ilk açtıktan 5-10 dakika sonra da TV’yi izlemeye başlıyorsunuz. Herhangi bir çanak anten vb. ek ekipmana gerek olmadan, kurulum ücreti ödemeden, Tak-çalıştır mantığıyla çalışan bir ürünümüz var. Bu akıllı IP kutu, internete bağlandığında sizin internet hızınızı ölçüyor, bu internet hızıyla alabileceğiniz maksimum yayın kalitesini hesaplayıp görüntü kalitesini artırıyor. Minimum 200 GİG interneti olan bir kişi cam gibi HD kalitesinde maçları, programları izleyebiliyor.
Digitürk'ün bu imkanından faydalanmak isteyenler  Avustralya Digitürk baş bayii Selda Pehlivan'ı  0447 060 432  numaradan arayabilirler.