Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

TONY PANTANO ANADOLUSPOR SEZON SONU GECESİNDE SAHNE ALACAKSep 13, 2014 - 3:17am

TONY PANTANO ANADOLUSPOR’UN SEZON SONU BALOSUNDA

Avustralya’nın ünlü sesi Tony Pantano, Anadoluspor’un 19 Eylül Cuma akşamı Laila Resepsiyon’nda yapacağı sezonsonu balosunda sahne alacak. Avustralya eylence dünyasının yıllardır bir numara ismi olarak adını duyuran Tony Pantano, İtalya’nın Messina bölgesinde doğmuş. 1966 yılında Avustralya’da ilk kez sahne alan sanatçı, 70’li yılların başında ismini duyurdu. 1975 yılında en iyi varyete sarkıcısı ödülünü alan sanatçı, müzik hayatı boyunca toplam 18 tane albüm çıkartarak müzik dünyasında kalıcı oldu. Özellikle Tom Jones, Englebert Humperding, Elvis Presley, Roy Orbison, Frank Snatra ve Dean Martin türü aşk şarkıları söylüyor.

Gecede ayrıca üç çeşit ana yemek, sınırsız bira, şarap ve soğuk meşrubat ikram edilecek. Geceye katılım için gece/balo elbisesi giyme şartı konmuş ve ilave olarak kesinlikle 18 yaş altı çocukların katılamayacağı belirtilmiş.