Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

KAPTAN NİCK HEGARTY GELECEK SEZON'DA ANADOLUSPOR'UN ANTRENÖRÜAug 21, 2017 - 8:15pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, resmi internet sitesinde yapmış olduğu resmi açıklamada kaptanları Nick Hegarty ile 2018 sezonu için anlaştıklarını ve kendisi ile 2 yıllık kontrat imzaladıklarını duyurdu.

Duyuruda " 2018 sezonu için kendileriyle görüştüğümüz diğer antrenör adayları içerisinden kulubü iyi tanıyan ve kulüp felsefesine en uygun olarak Nick Hegarty ile  baş antrenör olarak 2 Yıllık bir sözleşme imzaladığımızı memnuniyetle bildirirz.

Antrenörlük başvurusu listesindeki antrenör adayları ile yapılan detaylı ve titiz çalışmalar sonucunda  Nick Hegarty'nin  2018'de a takımının antrenörü olarak en doğru kişi olduğuna kulüp yönetimi olarak karar verdik.

Hocamız Nick Hegarty, önümüzdeki sezon hazırlıklarına ve takımı toparlama çalışmalarına şimdiden başlamış olduğunu da memnuniyetle bildirmek isteriz.

Kulübümüzün uzun vadeli hedefi olarak her konuda futbol felsefemizi ortaya koyarak gereken başarıyı yakalamamız için kulüp alt yapımızdan yetişen değerlere yer vermemiz gereğine inanıyoruz.

Bu konuda da bu başarıyı % 80 bünyemizden yetişmiş yetenekli futbolcularla sağlamak istiyoruz. Bu konu ile ilgili duyuruları önümüzdeki haftalarda siz sayın taraftarlarımızla ve sporsever toplumumuzla paylaşacağız.

Kulübümüze antrenörlük pozisyonu için başvuran antrenör adaylarına başarılar diliyor, yönetim olarak kendilerine teşekkür ediyoruz." diyerek açıklama yapan yönetim kuruluna ve antrenör Nick Hegarty'e melbournefutbol.com olarak bizlerde başarılar diliyoruz.