Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ÇAĞRISPOR 3-1 GALİPAug 12, 2017 - 10:25pm

Eyalet Ligi Kuzey Batı 2.kümesinde mücadele eden Çağrıspor, 19 hafta maçında sahasında Diamon Valley takımını misafir etti.

Takımımız Çağrıspor, şampiyonluk yarışından kopmamak adına maça temkinli başlasa da ilk golü kendi kalasinde gördü.Yediği şok golden daha sonra toparlanan Çağrıspor, ilk yarıyı Disasi Yaya ve Ahmet Türer’in golleriyle 2- 1 önde kapadı.

İkinci yarıda Enes Gürkan’ı oyuna alan Çagrıspor ,daha canlı ve istekli görünmeye başladı. Maçın sonlarına doğru maçın üçüncü golünü Enes Gürkan’dan geldi ve maç Çagrıspor’un 3- 1 üstünlüğüyle sonuçlandı.

Çağrıspor: N. Woolward (kaleci), M Disasi, S.Gusevski, Mehmet Karakılıç, Cem Çil, Tercan Kefeli, B.Kikombe, Muhammed Kurucu(Kaptan)Emin Sele, Ahmet Türer.

Yedekler: Enes Gürkan, M.Demirdeş, Akın Akın, Fatih Türer, C. Kaymakçı

Çağrıspor’un diğer rakiplerin ikisi olan Altona City ve hoppers Crossing takımları da haftayı 3’ er puanla kapadılar . Çağrıspor, 20’nci hafta maçında aynı kümede mücadele ettiği bir diğer Türk takımı Cairnlea Türkgücü takımı ile deplasmanda karşılaşacak.

Son derece çekişmeli ve heyecanlı geçecek olan bu Türk derbi macına tüm Türk toplumu davetlidir.