Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ÇAĞRI ZAYIF RAKİBİNE ACIMADI 5-0Aug 6, 2017 - 11:41am

Eyalet Ligi Kuzey Batı 2. kümede lig çıkma mücadelesi veren Çağrıspor, deplasmanda lig düşmesi kesinleşen zayıf takımı Essendon United ile karşılaştı.

Geçen hafta aldığı malubiyet sonrası sahaya tam kadro çıkan takımımız, ortaya koyduğu hırslı ve arzulu futbol ile ilk yarıda 3, ikinci yarıda da 2 gol atarak zayıf rakibini 5-0 gibi açık bir farkla yenmeyi başardı.

Rakip takım Essendon United'in 15 dakika süren direncini kıran Çağrıspor'un golleri, Fatih Türer, Ahmet Türer, Enes Gürkan , M.Disasi ve S.Gusevski'den geldi.

Maçta göz dolduran oyuncular olarak başta kaptan Enes Gürkan, Ahmet Türer, Fatih Türer ve defans oyuncusu Mehmet Karakılıç'ı gösterebiliriz.

Bu duruma göre Çağrıspor, lig sıralamasında 18 maçta 38 puan toplayarak 3 sıraya yerleşti. Kalan 4 maç hesaba katıldığında lig sıralamasında 1'nci ve 2'nci olan takımlar arasında sadece 2 puan fark bulunan takımımızın lig atlama konusunda şansı bulunmakta.

Bu anlamda kalan gelecek hafta oynanacak olan Diamond Valley United maçı ve kalan 3 maç takımımızın siz sevgili seyircilerin desteğine ihtiyacı olduğu açıktır.