Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MAÇIN HAKKI BERABERLİKTİJul 29, 2017 - 8:55pm

28 Temmuz Cuma akşamı deplasmanda oynayan Anadoluspor özellikle ilk yarıda rakibine oranla daha üstün bir oyun ortaya koyarak 15 dakikada golünü buldu. Ancak 18 dakikada bir duran toptan kalesinde beraberlik golünü gören Anadoluspor, güzel oyununu maçın yaklaşık 75'nci dakikasına kadar sürdürdü.

Ancak son 15 dakika orta saha ve oyun üstünlüğünü bir an için rakibimne kaptırmasına rağmen maçı 1-1 bitirerek bir puanın sahibi oldu. Aslında genel olarak maçı yorumlarsak maçın hakkı beraberlikti diyorum.

Port Melbourne Sharks karşısında oynanan kötü sonuçtan sonra maçı 3-1 kaybeden Anadoluspor, hocası Ufuk Kubilayhan ile yollarını ayırdıktan sonra sezon sonuna kadar takım kaptanı Nick Hegarty'i takımın başına getirmişti.

Deplasmanda oynanan Avondale Heights maçında takımda başlayan başlayan değişim Oakleigh Maçına kadar sürmüş, ortaya konan oyun taraflı tarafsız futbol severlerin beğenisini kazanmıştı.

Cuma akşamı takımda yorgunluk hissedilmemiş, defans hattı orta saha ve ileri ikili 90 dakika boyunca hızlı ve güzel futbol oynamıştır.

Antrenör Nick Hegarty futbolculuğunda gösterdiği başarıyı hocalığınında da göstererek takıma atak ve disiplinli futbol oynattığı görülmüştür.

Şimdi 9 Ağustos Çarşamba akşamı Anadoluspor'u FFA Kupası 32 tur karşılaşmasında izleyeceğiz. Ligin en kuvvetlı takımlarından biri olan Bentleigh Greens karşısında Anadoluspor'un göstereceği performansın öneminin büyük olduğunu düşünüyorum.

9 Ağustos Çarşamba akşmı tüm Amadoluspor taraftarlarını ABD Stadına bekliyoruz.

ANADOLUSPOR: MICHAEL WEIER***, ERSİN KAYA***, DİLLON JAKUBI***, BLAİR GOVAN****, KARL BARICEVIC**, DANNY KIM***, THEO MARKELIS**, JAYDEN PRASAD***, DANIEL CLARK***, LIAM BOLAND**, ATİLLA OFLİ***

YEDEKLER: GIAN TAPIA, MATTHEW BOZİNOVSKI, HAYDEN TENNANT, NICHOLAS PANETTA, NICK HEGARTY.