Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

HİLALSPOR DEPLASMANDA 1 PUANA RAZI OLDUJul 29, 2017 - 8:35pm

Eyalet Ligi Kuzek Batı 3 kümesinde mücadele eden Hilalspor, deplasmanda karşılaştığı zorlu rakibi Epping City takımı ile 3-3 berabere kaldı.

Son derece soğuk ve şiddetli esen rüzgar altında oynanan karşılaşmada değil futbol oynamak, adeta patates tarlası
görünümdeki zeminde yürümek bile zordu.
İlk yarının başında şiddetli rüzgar avantajını arkasına alarak Hilalspor kalesine hucüm eden ev sahibi takım Epping City, takımımızı adeta ceza alanına kitledi.

Ancak ani bir kontra atak fırsatı yakalayan Hilalspor tecrübeli kaptanları Tansel Başer'le 1-0 öne geçme başarısını gösterdi.
Golden sonra ataklarını arttıran ev sahibi takım özellikle sağ kanattan çok tehlikeli ataklar geliştirmeye başladı.

Nitekim arka arkaya 2 bol bulan Epping City takımı ilk yarıya 2-1 üstün girmeyi başardı.
İkinci yarıya rüzgar avantajı ile başlayan Hilalspor, Aydın Yaman ve Graham Bell ile arka arkaya 2 gol bulunca bir anda 3-2 öne geçmiş oldu.

Ancak maçın son dakikalarında Epping City takımı sağ kanattan geliştirdiği atakta aşırtma bir vuruşka kalecimiz Nabi'yi avlayınca maç 3-3'e taşınmış oldu.
Golden sonra taraflar başka gol atma şansını sahip olamayınca karşılaşma 3-3 berabere sonuçlanmış oldu.

Geçen hafta kırmızı kart alarak oyun dışı kalan başarılı oyuncu Baki Efe'nin yokluğu özellikle takımın orta sahasını etkiledi.

Maçta öne çıkan futbolcular olarak başta kaptan Tansel Başer, Aydın Yaman, Reha Kurul, Necdet Şahin ve Vehbi Karabulut, Burak Durnaoğlu olarak görüldüler.