Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

HİLALSPOR 4 PUAN FARKLA LİDERJul 23, 2017 - 7:17pm

Victoria Eyalet Ligi 3. kümesinde şampiyonluk mücadelesi veren Hilalspor sahasında ağırladığı rakibi Brimbank Stallions kulübünün gözünün yaşına bakmayarak sahadan 3-0 galip ayrıldı.
Soğuk ve son derece sert rüzgar altında oynanan maçta takımımız ilk yarıda defansif anlamda, ikinci yarı da ofansif anlamda mükemmel bir futbol oynayarak 3 altın puanın sahibi oldu. Bu galibiyetten sonra sıralamada ikinci olan rakibi Brimbank Stallions'u 4 puan geçen Hilalspor bir anlamda rahat bir nefes aldı diyebiliriz.
Bu maçta sahaya çıkan onbir'de sadece bir yabancı kökenli oyuncusu bulunan Hilalspor, kadrosunda Melbourne futbol camiasına adını yazdıran bir çok futbolcuyu barındırmış. Bunda Hlalspor'un herşeyi olan sevgili Halil " K.Halil" Kocatürk'ün büyük payı var şüphesiz.
Maçın ilk yarısında Melbourne normallerinin çok çok üstünde şiddetli ve sert rüzgar karşısında dirençli ve mükemmel bir savunma örneği gösteren Hilalspor, yakaladığı bir kontra atakla golünü buldu. Golde imzası bulunan Sinan Mırık'ın şahsi becerisini göz ardı etmemiz mümkün değil.
İlk yarıyı 1-0 önde kapatan takımımız, ikinci yarıda arkasına aldığı rüzgar avantajını da çok iyi kullanarak Tansel ve Reha ile iki gol daha bularak sahadan 3-0 ayrılma başarısını gösterdi.

HİLALSPOR: NABİ****, TANSEL****, BURAK***, VEHBİ****, REHA****, NECDET****, BAKİ***, SİNAN****, AYDIN***, BARAN****, BELLY***

YEDEKLER: İLHAN(KALECİ) SALİH, REİS, HAKAN, CHRİSTİAN

BEST: NABİ, TANSEL, REHA, VEHBİ, SİNAN, BARAN, NECDET