Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

EYALET LİGLERİNDE İKİ TAKIMIMIZ KAFAYA OYNUYOR !Jul 18, 2017 - 12:49am

Victoria Eyalet Ligi 2'nci kümesinde mücadele eden Çağrıspor ve Eyalet 3'ncü kümesinde mücadele eden Hilalspor, guruplarında bir üst lige çıkma savaşımı veriyorlar. Hocaları Ruhi Yavuz ve yardımcı hoca Aydın Çolakoğlu nezaretinde ciddi bir puan savaşımına giren Çağrıspor'un kadrosunda barındırdığı oyunculardan Cem, Muhammed, Mehmet, Tercan, Enes ve Ahmet dikkati çekerken, Hilalspor'da kadrosunda Melbourne futbol camiasının yakıynen tanıdığı isim sahibi futbolculardan Tansel, Baki, Necdet, Reha öne çıkan oyuncular oldular. 

Takımlarımızı kalan 7 haftada Melbourne'lu sporseverler olarak desteklememiz, onları teşvik etmemiz gerekmektedir.

Çağrıspor 15 hafta maçında deplasmanda Fitzroy City takımıyla karşılaştı ve rakibini Cem Çil ve Leon Osei'nin golleriyle 2-0 kazanarak puanını 34'e çıkardı ve sıralamada 2 puan farkı ile 3'ncü durumda bulunuyor.

Hilalspor ise son olarak karşılaştığı rakibi Upfield SC takımını Baki Efe'nin attığı 2 golle 2-1 yenerek 15 maçta puanını 32'ye çıkardı ve Lig sıralamasında 1'nci duruma yerleşti.

Eyalet Ligi 2 kümesinde Çağrıspor'la beraber mücadele eden Cairnlea Türkgücü takımı ise bu sene bir üst lige çıkma konusunda pek başarılı gözükmüyor. Cairnlea Türkgücü takımı 15 hafta sonunda 17 puanla ligin 8'nci sırasında yer alıyor.