Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BURASI TÜRKİYE !Jul 16, 2017 - 11:48pm

Burası Türkiye.

Burada ülke başbakanı asılır, 20 yıl sonra itibarı iade edilerek cenazesi törenle ve devlet erkanı ile tekrar başka bir yere nakledilir.

Dünya yıldızı furbolcular, teknik direktörler  transfer edilir, hava alanlarında izdiham yaşanır, futbolcu ezilme tehlikesi geçirir.

Stadlarda 0n binlerin, 20 binlerin önünde imza attırılır.

Daha sonra yıldız futbolcular ya formdan düşer, ya da teknik direktörlerle anlaşamaz, onların disiplin şartlarından uzak düşer, sonunda tek başına havaalanında uçağa binerek ülkelerine dönerler.

İşte bu tür bir hikayeye uygun bir örnek Galatasaray'da yaşandı.

Dünya yıldızı Sneijder, teknik direktör Tudor ile anlaşamayıp ülkesine döndü.

Sneijder ile hoca arasındaki yaşanan sorunun artmasından dolayı düşünmediği ve sözleşmesinde bulunan 3 yıl süre içinde Türkiye'de başka bir futbol kulübüne transfer olması durumunda Galatasaray'a 20 milyon Euro tazminat ödemesi gereken Sneijder, babası ile birlikte Hollanda'ya gitti.Atatürk Havalimanı'nda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayan Wesley Sneijder'in bir hayli üzgün olduğu da görüldü.

Bu sadece yaşanan son örnek.

Beşiktaşlıların hala unutmadığı dünyanın sayılı hocalarından Real Madrid gibi bir devi 7 kez şampiyon, İspanya Milli takımını Dünya şampiyonu yapan Del Bosco, 11 hafta sonra "Bundan hoca olmaz, olsa olsa Yeniköy kasabı olur" diyerek İspanya'ya paketlenmişti.

O zaman haberi okuduğumda hayretler içinde kalmıştım.

Bakalım sırada kimler var ??