Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 20'LERİ GALİPJul 16, 2017 - 12:24pm

Anadoluspor 20 yaş altı takımı sahası olan ABD Stadında Heidelberg United 20 yaş altı takımı ile karşılaştı. Süleyman Topal ile 1-0 öne geçen gençlerimiz, kısa süre sonra beraberlik golünü kalesinde gördü.
İkinci yarıda rakibine oranla daha organize ve atak oynayan Anadoluspor 20 yaş altı takımı maçın sonlarına doğru başarılı santraforları Joshua ile galibiyet golünü bularak sahadan 3 puanla ayrıldı.
Kadrosunda Julian, Christian, Emirhan, Deran, Behich, Will, Joshua ve Jackson gibi 16-17 yaş sınırında olan genç yıldız adaylarını barındıran takımımız son haftalarda ortaya koyduğu güzel ve mücadeleci futbolla taraftarlarını mutlu etti.

ANADOLUSPOR 20 YAŞ ALTI TAKIMI: MARK***, JULİAN***, THOMAS***, CHRİSTİAN****, EMİRHAN*** (DERAN***) BEHİCH*** (WİLL***) UMUT****, DAMİEN***, SÜLEYMAN****, MOEY***, JOSHUA**** (JACKSON***)

BEST: UMUT, SÜLEYMAN, CHRİSTİAN, JOSHUA