Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

GALATASARAY'DA TARAFTAR İSYAN ETTİJul 14, 2017 - 12:38pm

Sosyal medyada en çok eleştirilen isim oldu. Atılan tweetlerden bazıları şöyle: "'ı seven tweet atsın #tudoristifa diye", "Hocaya bak ayağında tek top tutan adamı oyundan alıyor. Enteresan", "Tudor'un gideceğini bilsem rövanşta da 5 tane atsınlar derim ama gitmez bunlar", "Lig başlamadan istifa etmeli bütün yıldız oyuncuları gönderdi", "Yönetimle birlikte seni dışarıya alalım istifa edin artık."


TURU BİZ GEÇECEĞİZ
Teknik Direktörü , 2-0'lık yenilginin ardından rövanşta gerekli sonucu alarak tur atlayacakları söyledi. Hırvat çalıştırıcı, "2.5 haftadır idman yapan arkadaşlarla ölüm kalım maçına çıkıyoruz. Normalde 6 hafta hazırlık yapılması gerekiyor. Alışık olduğumuz bir durum değil. Eren ve Belhanda gibi oyuncularımızı da sakatlık nedeniyle kullanamadık. Karşımızda şu anda liginin yarısına gelen, iyi oynayan ve iyi organize olan bir takım var" ifadesini kullandı.

SNEİJDER'İ PAS GEÇTİ
Taraftarın tepkisi hatırlatılınca, "Niye umutsuzlar, rakibimizin 2-0 kazanması onları favori gösterebilir ancak turu geçen kesinlikle Galatasaray olacak" cevabını veren genç teknik adam, "Avrupa kupalarının G.Saray için önemini biliyor musunuz?" sorusuna "Şu anda sadece pozitif düşünmek istiyorum" dedi. Sneijder ile ilgili soruyu ise cevaplamadı.

.