Hume City FC

Hume City FC

Official Website
21 July, 2017
GALATASARAY'A AVRUPA KAPISI KAPANDI !      BEŞİKTAŞ ÇİN'DE KAYBETTİ      BİR ALTIN FUTBOL FELSEFESİ      EYALET LİGLERİNDE İKİ TAKIMIMIZ KAFAYA OYNUYOR !      "ERSAN GÜLÜM" ADELAİDE UNİTED TAKIMINA TRANSFER OLDU      BURASI TÜRKİYE !      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR FFA KUPASI 32 TUR MAÇINI 9 AĞUSTOS'TA OYNUYOR



Jul 3, 2017 - 2:26pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, FFA Kupası 32 tur maçını sahası olan ABD Stadında rakibi olan Bentleigh Greens ile 9 Ağustos Çarşamba günü oynayacak. 

Karşılaşmanın başlama saati ise 7.30pm olarak belirlendi.

FFA Tarafından açıklanan bigilere göre FFA Kupası 32 tur müsabakalarının oynanacağı stad ve tarihleri aşağıda gösterimiştir.

Westfield FFA Cup 2016 - Round of 32 Fixtures

Tarih

Ev sahibi takım

 

Deplasman takımı

Başlama saati:  

Stadyum

 26 Temmuz Çarşamba

South Melbourne FC (VIC)

v

Edgeworth Eagles (NNSW)

8:00pm

Lakeside Stadium, Albert Park VIC

 26 Temmuz Çarşamba

Hills United (NSW)

v

Hakoah Sydney City East (NSW)

8:00pm

Lily’s Football Centre, Seven Hills NSW

 26 Temmuz Çarşamba

Bankstown Berries (NSW)

v

MetroStars (SA)

8:00pm

Jensen Park, Bankstown NSW

26 Temmuz Çarşamba

Sorrento FC (WA)

v

Canberra Olympic (ACT)

8:30pm

Percy Doyle Reserve, Duncraig WA

1 Ağustos Salı

Heidelberg United (VIC)

v

Perth Glory

7:30pm

Olympic Village, Heidelberg West VIC

 1 Ağustos Salı

Peninsula Power (QLD)

v

Melbourne City FC

7:30pm

Dolphin Stadium, Redcliffe QLD

 1 Ağustos Salı

Olympia FC Warriors (TAS)

v

APIA Leichhardt Tigers (NSW)

7:30pm

KGV Park, Glenorchy TAS

1 Ağustos Salı

Western Sydney Wanderers FC

v

Wellington Phoenix

7:30pm

Campbelltown Football Stadium, Leumeah NSW

2 Ağustos Çarşamba

Blacktown City (NSW)

v

Central Coast Mariners

7:30pm

Lily’s Football Centre, Seven Hills NSW

2 Ağustos Çarşamba

Moreton Bay United (QLD)

v

Broadmeadow Magic (NNSW)

7:30pm

Wolter Park, Albany Creek QLD

2 Ağustos Çarşamba

Gold Coast City (QLD)

v

Western Knights (WA)

7:30pm

Mallawa Sporting Complex, Palm Beach QLD

2 Ağustos Çarşamba

Darwin Rovers FC (NT)

v

Sydney FC

7:30pm

Darwin Football Stadium, Darwin NT

9 Ağustos Çarşamba

Hume City (VIC)

v

Bentleigh Greens (VIC)

7:30pm

ABD Stadium, Broadmeadow VIC

9 Ağustos Çarşamba

Brisbane Roar FC

v

Melbourne Victory

7:30pm

Perry Park, Bowen Hills QLD

9 Ağustos Çarşamba

Sydney United 58 FC (NSW)

v

FNQ Heat (QLD)

7:30pm

Sydney United Sports Centre, Edensor Park NSW

9 Ağustos Çarşamba

Adelaide United

v

Newcastle Jets

7:30pm

Marden Sports Complex, Marden SA