Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ATAN DA BİZDEN YİYEN DE BİZDENMay 28, 2017 - 2:46pm

Eyalet Ligi 2 Kümede mücadele eden Çağrıspor (Hume United FC) ile Cairnlea Türkgücü (Cirnlea FC) takımları haftanın derbisinde karşı karşıya geldiler.
Yaklaşık 250 futbolseverin önünde oynanan maça Çağrıspor hızlı başladı. Sağlı sollu geliştirdiği ataklarla Cairnlea Türkgücü defansını adeta bunalttı.
Maça Cairnlea Türkgücünün eksik ve cezalı oyuncular olduğu, Çağrıspor'un ise tam kadro olarak sahada yerini aldığı gözlendi.
İlk yarının ortalarına doğru, gelişen bir Çağrıspor atağında top,  Cairnlea Türkgücü takımı Orhan'ın ayağına çarpıp yön değiştirince Cairnlea Türkgücü fileleri ile buluşarak gol oldu ve Çağrıspor 1-0 öne geçti.

İKİNCİ YARI

Kalan dakikalarda taraflar başka gol atamayınca ilk 45 dakikanın sonunda soyunma odasına 1-0 önde giren taraf Çağrıspor oldu. 
İkinci yarıya ise Cairnlea Türkgücü takımı daha derli toplu başladıysa da Çağrıspor, maçın kontrolünü ele alarak oyunu Cairnlea Türkgücü sahasına yıkmayı başardı.
Maçın sonlarına doğru daha evvel Cairnlea Türkgücü'nde forma giymiş olan Bilal, Çağrıspor adına bir gol daha atınca karşılaşmanın sonucunu 2-0 olarak belirlemiş oldu.

HER İKİ TARAFIN SEYİRCİSİ MÜKEMMELDİ

Haftanın derbisinde alışık olmadığımız bir görüntü vardı. Kavgasız ve gürültüsüz çok sakin bir maç seyrettik desem yanlış olmaz sanırım.
Her iki tarafın seyircisi yan yana dostça maçı sonuna kadar izlediler. Kendilerini tebrik ve teşekkür ediyorum.
Haftaya yapılacak maçlarda Çağrıspor, 3 Haziran Cumartesi günü deplasmanda ligin güçlü ekiplerinden Altona City ile karşılaşacak.
Cairnlea Türkgücü ise kendi sahasında Diamond Valley takımını konuk edecek.
Her iki takımımıza da başarılar diliyorum.

ÇAĞRISPOR:  NICK **  BERNARD *** STEVE *** MEHMET *** EDEM ** TURAN ** MUHAMMET *** CEM *** YAHYA ** BILAL *** ENES ***

CAİRNLEA TÜRKGÜCÜ:  CHRIS *** ORHAN * ANTHONY * SHINO ** YOUSEF * FILIP ** DANIEL * BURAK * * NIKO * CHRISTWISH * KOMRAO *