Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'DA GENÇLER UMUT VADEDİYOR !May 25, 2017 - 5:35pm

Anadoluspor gençleri umut vadediyor.
FFA Kupasında Moreland City'e karşı oynanan maçta ikici yarıda oyuna girip, mükemmel bir gole imzasını atan Brisbane genç takımı ve aynı zamanda Avustralya 17 yaş altı genç milli takım oyuncusu 19 yaşındaki Nicholas Panetta'nın performansı taraftarları ve teknik heyeti memnun etti.
20 yaş altı takımında 3 maç oynadıktan sonra maç öncesi yapılan Pazartesi idmanında gösterdiği coşkulu performansla Ufuk Kubilayhan hocanın gözüne girerek maç kadrosuna alınmıştı.
Nick Panetta, ilk kez adını 17 yaş Dünya Kupasında Avustralya'nın Arjantin 17 yaş altı takımını 2-1 yendikleri maçta iki gol atarak duyurmuştu.
Aslında Nick Panetta ile birlikte sağ açık Jayden Prasad ve orta saha oyuncusu Danny Kim'de Brisbane Roar genç takımından Anadoluspor'a sezon başında gelmişler, her üçü de Avustralya 17 yaş genç milli takımında forma giymişleridi. 
19 yaşında olan Jayden Prasad halihazırda takımın en formda oyuncularından.
13 kez ilk onbir'de sahaya çıkan Jayden Prasad, hücüm hattında Anadoluspor'un en büyük kozlarından olarak gösteriliyor.
18 yaşındaki Danny Kim ise bir kaç kez A takım forması giymesine rağmen dört maç 20 yaş altı takımında forma giydi.
Bu üç futbolcuya ilaveten A takım kadrosunda yer alan Hayden Tennant ve Karl Baricevic ilerisi için ümitli olduğumuz gençler.
Sağ bek mevkiinde iyi bir çıkış yakalayan Dillon Jakubi'nin sakatlanmasından sonra iki maçtır forma giyen 18 yaşındaki Hayden Tennant, FFA Kupasında Moreland City'e karşı gösterdiği üstün formu ile www.melbournefutbol.com'un maçla ilgili değerlendirmesinde kaptan Nick Hegarty, James McGarry ve Blair Govan'la birlikte maçın en iyileri arasına girmişti.