Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

KARTAL BÜYÜK AVANTAJ YAKALADIMay 22, 2017 - 9:59am

Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan sabah en az Beşiktaş'ın maçını izlerken yaşadığım futbol zevki ve heyecanını yaşadım. 
Alınacak sonuç doğrudan Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ya kolaylaştıracak ya da bir hafta erteliyecekti.
Nitekim Trabzon'da çıkan sonuç, Pazar günü oynanacak Gaziantep maçının alınması halinde biz Beşiktaş taraftarları için şampiyonluğu ilan etmek anlamına geliyor.
Şampiyon olunması halinde benim ve oğlum Zafer'in dolaptaki tüm iki yıldızlı formalara veda etmemiz, üç yıldızlı formaları satın almaya başlamamız, bunun için de acilen bir Türkiye seyahati ayarlamamız gerekiyor.
Bu gelişmenin ardından şampiyonluk sevincini erken yaşama şansı elde eden Kara Kartal, pazar günü konuk olacağı Gaziantepspor’u yenerse 34. haftayı beklemeden şampiyonluk turunu atacak.
Zor bir ihtimal ama eğer Başakşehir, cumartesi günü Adanaspor’a kaybederse Siyah- Beyazlılar, Antep’te maça şampiyon olarak çıkacak.
Kupa, Dolmabahçe’de kalkacak
Siyah-Beyazlılar, Gaziantep’te şampiyonluğu garantilemesi halinde kupasını, 4 Haziran’da Vodafone Arena’da oynayacakları Osmanlıspor mücadelesinde kaldıracak.
Kara Kartal'ın başarılı teknik adamı Şenol Güneş, Beşiktaş'taki ikinci sezonunda üst üste ikinci şampiyonluğunu yaşayacak.
Siyah-Beyazlılar, daha önce Gordon Milne'nin yönetiminde 1989-90, 1990-91, 1991-92 sezonlarında üç sezon şampiyonluk yaşamış sonrasında peş peşe şampiyonluk sevinci görememişti.