Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

GENÇ MATİLDA'LAR ANADOLUSPOR 14 YAŞ ALTI TAKIMI İLE 2-2 BERABERE KALDIMay 18, 2017 - 10:03pm

17 Mayıs Çarşamba akşamı, Anadoluspor'un sahası olan ABD Stadında alışılmışın dışında bir futbol şöleni vardı. 
Anadoluspor A takımının idmanının bitimi ile başlayan karşılaşma, Victoria Futbol Federasyonu tarafından Avustralya Kadın Milli Futbol Takımı için "Matildas"  genç yetenek seçme amaçlı organize edildi.
Bu anlamda NPLW, Kadın Ulusal Premier Ligde yer alan tüm takımların antrenör ve idarecileri ile birlikte Federasyon yetkililerin hazır bulunduğu gecede, Genç Matilda'lar Anadoluspor 14 yaş altı erkek takımı ile karşılaştı ve maçın 90 dakikalık süresinde taraflar 2-2 berabere kalarak yenişemediler.
Sonuç olarak böylesi önemli organizasyonların Anadoluspor kulübü tesislerinde yapılmış olması, kulübümüz adına gurur verici hususlardır.
www.melbournefutbol.com olarak organizasyonda ev sahipliği yapan, misafirleri en iyi şekilde ağırlayan kulüp yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Fotoğraflar:Rachel Bach