Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR FFA KUPASINDA 5 GOLLE TURLADIMay 4, 2017 - 12:32am

FFA Kupası 6'ncı tur müsabakasında NPL Temsilcimiz Anadoluspor, Nth Sunshine Eagles takımı ile ABD Stadında karşılaştı.
Özellikle Nth Sunshine Eagles taraftarlarının doldurduğu maçın her iki devresinde de üstün olan taraf Anadoluspor'du.
Ön libero mevkiinde oynayan Janes MCGarry, kaptan Nick Hegarty ve Daniel Clark'ın kontrollü oyunları ile orta sahada top tutan, pozisyon hazırlayan ve girdiği pozisyonları değerlendiren Anadoluspor, istediğini elde ederek fazla da zorlanmadan 5-0'la turu geçen taraf oldu.
Goller 7 dakikada Bryan Bran, 21 dakikada Nick Hegarty, 53 dakikada Jayden Prasad, 88'nci dakikada Theo Markelis ve 89'ncu dakikada Atilla Ofli'nin yerine oyuna dahil olan Liam Boland'dan geldi.
MİNİ YORUM:
Geçen haftaki Oakleig Cannons mağlubiyetinden sonra takımda oluşan moral bozukluğunu giderecek önemli bir fırsat olan bu kupa maçı,Anadoluspor adına beklendiği gibi farklı bitti.
Adeta bir antreman maçı niteliğinde geçen karşılaşmada oyunun kontrolünü her iki yarıda tutan takımımız bir anlamda Cumartesi gecesi oynayacağı Green Gully maçına da moral depoladı.
Teknik heyetin Liam Boland ve Wayne Wallace'yi yedek oturttuğu takımda Theo Markelis ve Jayden Prasad ilk 11'de başladı.
Her iki futbolcu da bu maçta gollerini atarak teknik kadroya adeta mesaj verdiler.
Tahminlerime göre aynı gece FFA Kupa maçında kuvvetli rakibi Avondale Heights'i 1-0 yenen Green Gully, Cumartesi akşamı Anadoluspor için büyük problem çıkarabilir. 
Ancak özellikle orta sahada basıp rakibi kendi alanından çıkarmayacak Anadoluspor rakibine kolay kolay gol pozisyonu vermeyecektir diye düşünüyorum.
Formda bir Michael Weier, Jakubi, Bran, Govan ve Kioussis'ten oluşacak geri dörtlü oyun disiplininden kopmaz , James McGarry ön liberoda rakibin ataklarını keserse ileri uc golünü atar ve maçı alırız diyorum.

ANADOLUSPOR: MİCHAEL WEİER** DİLLON JAKUBİ** BRYAN BRAN***(KARL BERİCEVİC**) BLAİR GOVAN** KRİS KİOUSSİS** DANİEL CLARK*** JAMES MCGARRY*** (DANNY KIM**)NİCK HEGARTY*** ATİLLA OFLİ**(LİAM BOLAND**) JAYDEN PRASAD** THEO MARKELİS***

BEST: BRYAN BRAN, JAMES MCGARRY, NİCK HEGARTY, THEO MARKELİS