Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BAŞAKŞEHİRLİ FUTBOLCULAR A SPOR'A ZİYARETTE BULUNDUApr 26, 2017 - 8:43am

Medipol Başakşehirli futbolculardan Emre Belözoğlu, Yalçın Ayhan, Volkan Babacan ve Ufuk Ceylan, başkan Göksel Gümüşdağ ile birlikte, A Spor'u ziyaret edip, yaşanan olaylardan dolayı özür diledi.
Süper Lig’de hafta sonu oynanan Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir maçının ardından Emre Belözoğlu’nun fitilini ateşlediği olay sonrası futbolculardan Yalçın Ayhan, Ufuk Ceylan ve Volkan Babacan, A Spor muhabirleri Selman Kutlu ve Ahmet Çağlar Yıldırım’a saldırmıştı. Büyük tepki toplayan olay sonrası Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan, Başakşehir yönetimi tarafından kadro dışı bırakılmış, ikiliye ilaveten Volkan Babacan ve Emre Belözoğlu da PFDK’ya sevk edilmişti.
ÖZÜR DİLEDİLER
Yaşanan olayların ardından önce resmi internet sitesinden bir özür mesajı yayınlayan Başakşehir kulübünde Başkan Göksel Gümüşdağ ve futbolcular A Spor’a ziyarette bulundu. Futbolcular ve Gümüşdağ olaylar nedeniyle muhabirlerden özür diledi.