Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

İŞ KAZMALARA KALINCA.... OLACAĞI BUDUR, GEÇMİŞ OLSUN !Apr 22, 2017 - 6:40am

Avrupa Ligi çeyrek finalde rakibi Olympic Lion'a penaltılarla elenen Beşiktaş, resmen kimyamı bozdu desem abartmamış olurum.
Maçı canlı izlerken çektiğim sıkıntı, stres, heyecan, hele maçın sonundaki  penaltı atışlarında tavan yaptı.
Stoper Tosic'i atışı kullanmaya gelirken gördüğümde hani "içime doğdu" denir ya, penaltıyı kaçıracağını hissetmiştim.
Bu tür his, benim gibi futbol hastalarına isteyerek, önceden planlayarak gelmiyor, çat kapı misali gelip adamın beynine yapışıyor.
Nitekim önce Dusco Tosic, ardından Matej Mitroviç, futbol kalitelerine paralel olarak son derece kötü vurarak penaltıları kaçırarak milyonların hayallerine son verdiler.
Zaten bu hususu, sevgili dostum eski futbolcu ve antrenör Erkan Kaprol, kendi sosyal medya hesabında attığı yorumla yalın bir şekilde ortaya koymuştu.
"İş kazmalara kalınca .... Olacağı budur geçmiş olsun!"
Bu tesbitten sonra artık onun üstüne söylenecek sözün olduğuna inanmıyorum.
Artık benim de şapkamı önüme koyup düşünmem gerekecek.
Emekli bir insanın duble tansiyon hapları yutup, 65'ten sonra bu kadar strese, heyeca ve üzüntüye ihtiyacı var mı diye ciddi olarak hayatı sorgulamam mı gerekiyor? 
Yoksa kameralarımı ve bilgisayarlarımı asıp, kendimi doğaya vurup resim yapmaya, boncuk dizmeye, rehabilitasyon havuzlarında yürüyüş yapmaya mı başlasam.
Karar zamanı yaklaştı mı dersiniz?