Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

KÜLTÜR/SANAT

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

SONSUZ AŞK FENA AĞLATTIMar 28, 2017 - 3:36am

Vizyona giren son film "Sonsuz Aşk" izleyiciyi fena ağlattı.
Bülent'in Gözü olarak siz www.melbournefutbol.com okuyucularına film hakkında biri alışılmış tarzda, ikincisi ise alışılmamış biraz da sert, iki farklı yorum yapacağım.
Filmi gördükten sonra size hangisi daha akılcı gelecek göreceğiz artık ?
Birinci Yorum
Önce izleyiciyi bu kadar ağlatıp göz pınarlarını kurutan filmin hikayesinden bahsetmekte yarar var diyorum.
Bana göre filmin baş kahramanı olan Zeynep (Fahriye Evcen) hayattan büyük beklentileri olmayan, küçük sürprizlerde bile büyük mutluluk yaşayan, kardeşiyle birlikte sessiz sakin bir hayat süren ama ülkemizde çekilen diğer filmlerdeki temizlikçi karakterine göre pek de alışık olmadığımız şekilde güzel ve çekici bir kadındır.
Diğer kahramanımız Can (Murat Yıldırım) ise yaşı genç olmasına karşın mesleki kariyerinde büyük işler başarmış bir adamdır.
Profesör olmuş, işini aşkla yapan bir cerrahtır.
Ahmet Katıksız yönetmenliğindeki filmin oyuncu kadrosunda Fahriye Evcen , Murat Yıldırım , Filiz Ahmet , Ege Aydan , Didem İnselel gibi pek çok isim yer alıyor.
Romantizmi damarlarınıza kadar yaşayıp, bol bol ağlamak istiyorsanız size uygun bir film olduğunu söylemeliyim.
Film, sinema jargonuna göre adlandırılan "Dram, Romantik ve Komedi" kategorisinde kendine yer edinmiş farklı bir anlatıma sahip.
Aslında bu filmin özetini bizlere ünlü ozan Aşık Veysel söylemiş. "Seversin, kavuşamazsın, aşk olur"
Sonuçta Zeynep'le Can'da kavuşamadı zaten....
İkinci Yorum
Beyin cerrahi Can, özellikle Avrupa seyahatlerinde gittiği konferanslarda ve İstanbul'da yakaladığı kadınları yatağa atan bir seri çapkın!  ve son kırığı temizlikçi (ülkemizde böyle bir temizlikçi varsa tüm erkek doktorların yatılı alabileceği) ile yaşadığı ilişkinin ardından kızın beynindeki tümörü almak için kızı kesip biçip becerememesini konu alan anlamsız bir film.
Hadi çıkın şimdi işin içinden....