Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

VODAFONE ARENA "YILIN STADI" ÖDÜLÜNÜ ALDIMar 8, 2017 - 9:41pm

Vodafone Arena Yılın En İyi Stadının Seçildiği Stadium DB'de Halk Oylamasında İlk Sırada Yer Aldı.
Tüm dünyada yeni yapılan statlar arasında en iyilerin seçildiği ‘Yılın Stadı’ yarışması halk oylamasında kazanan Vodafone Arena oldu.
Yıllar önce Beşiktaşlıları dünyanın en iyi stadına kavuşturacak dev bir projenin hayallerini kurduklarını ifade eden Başkanımız Fikret Orman, “Şimdi bu hayalin gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu duyuyorum” diye konuştu.
Dünyanın en iyileri arasında olmaktan büyük gurur duyduklarını belirten Başkanımız Fikret Orman, "Biz yıllar önce Beşiktaşlıları Avrupa’nın en iyi stadına kavuşturacak dev bir projenin hayallerini kurarken, şimdi bu hayalin gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu duyuyorum. 2016’nın Nisan ayında 113 yıllık tarihimizde yeni bir sayfa açarak dünyanın en modern stadyumlarından birinin açılışını gerçekleştirdik. Vodafone Arena daha birinci yılını doldurmadan hem eşsiz mimarisi hem de teknik özellikleriyle İstanbul'un önemli bir dokusu haline geldi. Sadece bir stadyum olarak değil aynı zamanda bir eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak konumlandırılarak şehre ve semte hizmet eden çok amaçlı bir şehir kompleksi, bir cazibe merkezi halini aldı. Bu başarımızın takdir edilip ödüllendirilmesinden büyük bir mutluluk duyuyorum. Emeği geçen herkese ve oylamada desteklerini esirgemeyen taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise şunları söyledi:
Beşiktaş JK ile 4 yıl önce 150 milyon doları aşan toplam değeriyle sadece Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına değil, aynı zamanda uzun soluklu bir gönül birliğine imza attık. Vodafone Arena, dijitalleşme vizyonumuzun görkemli bir abidesi olarak İstanbul’un ve Türkiye’nin kalbindeki yerini aldı. Mimarisiyle ve altyapısıyla tüm dünyanın beğenisini toplayan bir yapı oldu. Bugün de Vodafone Arena’nın dünyanın en iyi stadyumu seçilmesinin gururunu yaşıyoruz. Tüm Beşiktaş camiasını tebrik ediyoruz.”