Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'A YENİ KANAT OYUNCUSU " JAYDEN PRASAD "Feb 23, 2017 - 2:27am

NPL Temsilcimiz Anadoluspor NPL 2017 sezonu için hazırladığı kadroya son olarak A ligi takımlarından Brisbane Roar'dan yaptığı iki transferle  tamamladı.
Bunlar kanat oyuncusu 19 yşındaki Jayden Prasad ve orta saha oyuncusu Danny Kim.
Jayden Prasad'ın Brisbane Roars ve Necastle Jets takımlarında forma giydikten sonra Anadoluspor'a gelmesinde en büyük etken olarak, NPL Victoria'nın futbol kalitesi  ve Anadoluspor'un ABD Stadı ve tesislerinin güzelliğini gösterebiliriz. Bunu da " Victoria NPL'de Anadoluspor forması ile futbol oynamak bana çok cazip geldi " diyerek gösterdi.
Daha sonra " İnancın odur ki, Victoria, Melbourne ve Anadoluspor kulübü A lige giden en uygun yol olacaktır. Kulübe ilk geldiğimde, Anadoluspor tesislerini ve sahasını gördüğüm zaman gözlerime inanamamıştım. A lig takımlarının en az yarısı kadarında olmayan profesyonel anlayış ve ortama şahit oldum.  Bir futbol oyuncusu olarak burada kendimi hem fizikman hem de mental olarak geliştirebileceğime inanıyorum. İnancım odur ki, takımda atacağım gol  ve yapacağım asist sayısı iki haneli rakkamlarla ifade edilecektir."
2017 kadrosunun ve teknik heyetin hem NPL ulusal mücadelede, hem de FFA Kupası mücadelesinde başarıya ulaşacak kalitede olduğunu belirten genç yıldız, " Şimdiye kadar tanıştığım futbolcular son derece kaabiliyetli ve kaliteli oyuncular.  Takıma katılmamında onlara daha güç katacağına inanıyorum. Sezon sonu itibariyle final gruplarına kalmak ve FFA Kupasında gidebileceğimiz kadar gitmek en büyük hedefimiz olacak." diyerek hedefini belirtti.
Takım teknik manejeri Dean Hennessey ise Jayden Prasad'ın genç ve ilerisi için ümit veren bir değer olduğunu, takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi.
Dean Hennessey ayrıca genç yetenek Jayden Prasad'ın Avustralya 20 yaş altı milli formasını da  giymesinin  son derece memnuniyet verici olduğunu belirtti.