Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

OSMANLISPOR AVANTAJLIFeb 17, 2017 - 5:18pm

Yunanistan’da 10 kişi kalan güçlü rakibine geçit vermeyen Osmanlıspor, UEFA Avrupa Ligi’nde son 16’ya çok yakın. Kalesinde devleşen Karcemarskas, Olympiakos’a geçit vermedi.

Avrupa'da bu yıl adeta destan yazan Osmanlıspor, Olympiakos deplasmanından avantajlı dönüyor... Büyük bir çekişmeye sahne olan Pire'deki karşılaşmada golsüz berebare kalan başkent ekibi, 23 Şubat'taki rövanşta tura yakın: 0-0. İlk yarısı golsüz sona eren mücadelede, Yunan ekibine karşı kalesinde devleşen kaleci Karcemarskas, turun müjdesini verdi.

SİNİRLER GERİLİNCE...
Osmanlıspor defansını ve başarılı bir gününde olan Karcemarskas'ı geçemeyen Olympiakos'lu futbolcular iyice gerildi ve karşılaşmada tansiyon daha da arttı. Ev sahibi ekipten Bruno Viana, yerde bulunan Osmanlıspor'lu Prochazka'ya basınca Fransız hakem tarafından oyundan atıldı. Yunan futbolcuların provakasyonlarına gelmeyen Fransız hakem, çok iyi bir maç yönetirken, 10 kişi kalan Olympiakos, son 20 dakika bir gol için çok yüklendi. Osmanlıspor da yakaladığı pozisyonları değerlendiremeyince karşılaşma golsüz sona erdi. UEFA Avrupa Ligi'nde son 16'ya kalacak takım 23 Şubat'taki rövanşta belli olacak.

NASIL TUR ATLAR?
Osmanlıspor'a rövanşta tek farklı galibiyet yetiyor. Ancak gollü beraberlik Olympiakos lehine.
.