Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR YENİ KADROSUYLA YENİ SEZONA HAZIRFeb 8, 2017 - 6:01pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor teknik heyeti patronu teknik manejer Dean Hennessey, 2017 sezonunda mücadele edecek olan 20 kişilik kadroyu Çarşamba günü 11.00 am itibariyle federasyona bildirecek.
Son anda Brisbane Roar'dan transfer edilen Danny Kim ve geçen sezon Avustralya Genç Milli FutbolTakımına seçilen Jayden Prasad ile 20 yaş grubundan alınan Hayden Tennant, Karl Baricevic ve Oli Kubilay ile kadroyu tamamlayan takımımız Cumartesi günü başlayacak büyük mücadeleye hazır hale geldi.

Geçen sezondan kadroda kalan sedece kaptan Nick Hegarty, Theo Markelis, Daniel Clark ve Kristian Trajceski'yi düşünürsek  Dean Hennessey ve teknik heyetin  eski ve yeni oyuncuları kaynaştırmsı, yeni oyun planını futbolculara benimsetmesi için  ortaya koydukları  özverili çalışmaları taktir etmemiz gerekiyor.
Oyuncuların bir birleriyle kaynaşıp, bu sezon uygulayacakları  yeni sistemi  ne ölçüde öğrendikleri, sadece geçtiğimiz hafta yaptıkları dört hazırlık maçlarında aldıkları sonuçlardan 
anlamak mümkün.

Şu anda 20 kişilik kadronun  hazırlık maçlarında aldıkları sonuçlarla birlikte yaş ortalamasının 23 ve altı olduğunu düşünürsek,  yenii ve eski, genç ve tecrübeli futbolcuların gerçekten uyum içinde olduklarını görmek mümkün olacaktır.
Takımın teknik patronu Dean Hennessey'in beyan ettiği gibi Anadoluspor bu sezon  sezona yepyeni bir ruh ve iştahla hayli iddialı başlayacak.

Takımın hedefi ise mutlaka lig sıralamasında en azından ilk iki ve üç takım arasına girerek, NPL Final grubunda mücadele etmek olacaktır.

ANADOLUSPOR 2017 A TAKIM KADROSU:

KALECİLER:
1- Michael Weier
2- Gian Tapia
DEFANS:
3-Ersin Kaya
4- Brayan Bran
5- Blair Govan
6- Kris Kioussis
7- Karl Baricevic
8- Hayden Tennant
ORTA SAHA:
9- Wayne Wallace
10- James McGarry
11- Oli Kubilay
12- Daniel Clark
13- Nick Hegarty
14- Kristian Trajceski
15- Theo Markelis
16- Dillon Jakubi
HÜCUM:
17- Atilla Ofli
18- Danny Kim
19-Jayden Prasad
20- Liam Boland