Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ABD STADINDA BİR FUTBOL FETİVALİFeb 5, 2017 - 6:05pm

NPL temsilcimiz Anadoluspor ile Eyalet Ligi temsilcimiz Cairnlea Türkgücü, 2017 futbol sezonunda başlamak üzere kardeş kulüp olduklarını futbol camiasına açıkladılar.
Geçtiğimiz haftalarda her iki kulübümüz yönetim kurulları seviyesinde yapmış oldukları toplantıda “Sister Club” kardeş kulüp olma şartlarında tam mutabakata vardılar.
Ortaklık, 4 Şubat 2017 Cumartesi günu Anadoluspor tesislerinde yaptıkları futbol festivali ile Melbourne sporsever topluma ilan edildi.
4 Şubat Cumartesi günü yapılan bu futbol etkinliğinde her iki takımın yıldız futbolcu anne, babaları, taraftarları, futbolseverler yapılan yıldız takımlar maçlarını izlediler, genç futbolcuları gönülden alkışladılar. Canlı müzik eşliğinde eğlenecekler ve geleneksel Türk mutfağından kebab çeşitlerini yediler.
Festivalde ayrıca yıldız takımlar karşılaşmalarına ilaveten her iki kulübün A takımları seviyesinde bir dostluk maçı gerçekleştirildi.