Hume City FC

Hume City FC

Official Website
29 July, 2017
KARTAL SINIFTA KALDI      KANARYA İLK MAÇTA TUR KAPISINI ARALADI      VİETNAM GEZİ NOTLARI      MELBOURNE FUTBOL CAMİASINDA YENİ BİR YÜZ "VEHBİ KARABULUT"      TERİM MİLLİ TAKIMI BIRAKTI      BAŞAKŞEHİR AVANTAJI KAPTI      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ABD STADINDA BİR FUTBOL FETİVALİFeb 5, 2017 - 6:05pm

NPL temsilcimiz Anadoluspor ile Eyalet Ligi temsilcimiz Cairnlea Türkgücü, 2017 futbol sezonunda başlamak üzere kardeş kulüp olduklarını futbol camiasına açıkladılar.
Geçtiğimiz haftalarda her iki kulübümüz yönetim kurulları seviyesinde yapmış oldukları toplantıda “Sister Club” kardeş kulüp olma şartlarında tam mutabakata vardılar.
Ortaklık, 4 Şubat 2017 Cumartesi günu Anadoluspor tesislerinde yaptıkları futbol festivali ile Melbourne sporsever topluma ilan edildi.
4 Şubat Cumartesi günü yapılan bu futbol etkinliğinde her iki takımın yıldız futbolcu anne, babaları, taraftarları, futbolseverler yapılan yıldız takımlar maçlarını izlediler, genç futbolcuları gönülden alkışladılar. Canlı müzik eşliğinde eğlenecekler ve geleneksel Türk mutfağından kebab çeşitlerini yediler.
Festivalde ayrıca yıldız takımlar karşılaşmalarına ilaveten her iki kulübün A takımları seviyesinde bir dostluk maçı gerçekleştirildi.