Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'DA 2017 KADROSU ŞEKİLLENİYORJan 28, 2017 - 7:45pm

NPL 2017 Sezonuna hazırlanan Anadoluspor'da 2017 kadrosu son halini alıyor.
Teknik kadro çalışmalarına tam kadro halinde devam ediyor.
Geçen sezon mücadele ettiği kadroundan bir çok oyuncu ile yollarını ayıran yönetim, yaptığı kaliteli transferlerle ligin üst sıralarında yer alma amacında.
Öncelikle Chris Oldfield'in ayrılması ile kaleyi iki genç yetenek olan Brisbane Strikers takımından Michael Weier'i ve Richmond'dan Gian Tapia'ya emanet eden yönetim, sağ bek mevkiine Türkiye 2'nci ligi tecrübesi olan Ersin Kaya'yı, sol bek mevkiine ise Rircmond takımından Kris Kioussis'i monte etti. Stoper mevkiine ise takımdan ayrılan Ramazan Tavşancıoğlu, Shane Rexhepi ve Petar Franjic'in yerlerine ise Richmond'dan Bryan Bran, Perth NPL'den Brian Govan ile Alt yapıdan Karl Baricevic'i ve 17 yaşındaki genç yetenek Hayden Tennant'ı monte etti.
Orta sahada kaptan Nick Hegarty, Daniel Clark, Kristian Trajceski ve Theo Markelis, geçen seneki kadrodan kalan yıldızlar. Bu oyunculara ilaveten Bentleigh Greens'in kaptanı Wayne Wallace, Melbourne Knights'ın bel kemiği James McGarry'i ve alt yapıdan Oli Kubilay'ı kadrosuna kattı.
Yönetin forvet hattına ise Green Gully takımından kaliteli krampon Liam Boland, Whittlesea Rangers'in gol kralı Atilla Ofli ve Dandenong Thunders'den Dillon Jakubi'yi transfer ederek, hücum gücünü kuvvetlendirdi.
Ayrıca yönetim Transfer'in Anadoluspor'da asla bitmeyeceğini belirterek taraftarlarına umut dağıttı.