Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR GOLD COAST'DA İLK MAÇI 7-0 ALDIJan 28, 2017 - 6:02pm

NPL temsilcimiz Anadoluspor, 2017 sezon hazırlık amacıyla gittiği Gold Cost kampında karşılaştığı Broadbeach United takımını güzel bir oyundan sonra 7-0 yenmeyi başardı.
Gold Coast Nikiforides Park'ta gerçekleşen maçın ilk yarısını takımımız, henüz deneme aşamasında olan Jayden Prasad ile öne geçti.
Daha sonraki dakikalarda Wayne Wallace, Daniel Clark, Oli Kubilay'ın golleriyle ilk yarı 5-0 Anadoluspor'un üstünlüğü ile kapandı.
İkinci yarıda da üstün oyununu sürdüren Anadoluspor, Kristian Trajceski ve James McGarry'nin golleriyle skoru 7-0'a taşımayı başararak sahadan 7-0 gibi farklı bir galibiyetle ayrıldı.
Maçtan sonra görüşlerini açıklayan kaptan Nick Hegarty, kampın ilk maçında farklı galip geldikleri için mutlu olduklarını, özellikle genç oyuncuların öne çıkaak kendilerini gösterdiklerini söyledi. 
Kaptan Nick Hegarty " Kristian Trajceski, Karl Baricevic, Oliver Kubilay ve 17 yaşındaki Hayden Tennant'ın kuvvetli fizikleri olan rakip takım Broadbeach United karşısında son derece başarılı oldular" diyerek görüşlerini belirtti.